О проекте “Мегафон”

Новости Одессы из первых уст. Последние новости Одессы в онлайн-режиме. Все, что происходит вокруг – читайте на нашем сайте. Сайт одесских новостей «Мегафон» — независимый проект лучших репортеров Одессы. Мы не связаны с политиками и олигархами, у нас нет «кураторов» и начальников от так называемой “элиты”, поэтому мы можем себе позволить предоставлять читателям честные новости. Нами движет лишь патриотизм и любовь к Украине.

Мы считаем, что пресса не должна работать на своего спонсора, которым, как правило, выступает политик, депутат или бизнесмен — пресса должна работать для людей.

One thought on “О проекте “Мегафон”

 • 25.10.2016 в 13:02
  Permalink

  Добрий день, шановна редакція!
  Висловлюю Вам свою подяку за висвітлення соціально-значущих заходів для громадян нашої держави.
  На Вашому інтернет-ресурсі 25.10.2016р. був опублікований матеріал “Бывший одесский регионал снова взялся за старое”. У своему матеріалі Ви інформуєте читачів про проведення ярмарку у місті Южне, який відбувся 22.10.2016 року. На ярмарку ПРОДАВАЛАСЬ продукція сільгоспвиробників за їх цінами, тобто без доданої вартості. На ярмарку були присутні передові фермерські виробники області, які, за їх словами, із задоволенням не в перший раз продавали свою продукцію. Вищевказані фермерські виробники звернулися до мене із проханням СПРИЯТИ У ОРГАНІЗАЦІЇ ЇХ УЧАСТІ на наступному ярмарку, який, до речі, відбудеться 19.11.2016 року у місті Южне на проспекті Миру. Інформую Вас, що на минулому ярмарку було реалізовано 25 т. картоплі, декілька тонн соковитих та духмяних яблук із Біляївського району, а також морква, бурячки, капуста та цибуля. Все, окрім яблук, реалізовувалось за ціною виробників, а саме, по 3 грн. за кг., яблука – по 8 грн/кг.
  Запрошую Вас на наступний ярмарок, де у Вас буде нагода придбати недорогу та якісну продукцію вітчизняних сільгоспвиробників.
  Інформую, що на офіційному сайті ЦВК відсутня інформація про проведення позачергових виборів народних депутатів України.
  Бажаю Вам творчого натхнення та неупередженності у висвітленні роботи у округах народних депутатів України.
  З повагою, народний депутат України Пресман О.С.

  Ответ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *