Одесские пограничники не пускают в Украину российского оппозиционера (фото, видео)

В Одессе разгорается скандал: пограничники не пускают в Украину российского оппозиционного деятеля, который поддерживает Украину и борется с режимом Путина – редактора портала “Голос Кавказа” Дмитрия Хамзу Черноморченко.

Об этом сообщают одесские соратники Черноморченко, передает корреспондент “Мегафона”.

Сегодня они пикетировали управление Госпогранслужбы в Одесской области.

“Провели колективний візит до стін Управління Прикордонної Служби, аби з’ясувати підстави утримання та заважання в’їзду Чорноморченко Дмитру, головному редактору “Голосу Ісламу”, російському опозиціонеру, а також висловити свій громадський протест щодо цього рішення. В ході акції до нас вийшов представник Прикордонної Служби, з ним відбувся діалог. Наразі прийнято рішення боротися через судову інстанцію і скоріш за все Дмитро дуже скоро зможе вільно пересуватися на території країни. А всі ганебні прояви політики в різних органах влади суспільство в змозі спільними зусиллями перемогти”, – отметил активист Александр Ветер.

Ранее он сообщал, что Черноморченко задержали одесские пограничники.

“Нещодавно в одеському аеропорту було затримано відомого російського опозиційного діяча Хамзу Дмитро Черноморченко, противника путінського режиму, людину, яка підтримувала українську національно-визвольну війну не лише словом, але й ділом. Без усіляких підстав людина утримується прикордонниками і не допускається на терена країни. Ми бачимо, як попередня команда Януковича залишила при владі велику низку своїх людей і цілеспрямовано проводить через них антиукраїнський саботаж. Тому закликаю усе товариство патріотів підтримати побратима і навідатись завтра з нами до Прикордонної Служби”, – отметил Ветер.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *