Одесские руховцы “вписались” за воспитательницу, на которую хотят спихнуть пожар в “Виктории”

Активисты Одесской областной организации “Народного Руха Украины” обратились с письмом в прокуратуру Одесской области по поводу заключения под стражу воспитательницы детского лагеря “Виктория” Наталии Янчик, на которую хотят “спихнуть” всю вину за трагический пожар.

Об этом сообщил глава Одесской городской организации “Народного Руха Украины” Михаил Кузаконь.

“Вихователька, яка не мала ні відповідної фахової освіти з питань пожежної безпеки, а також не мала можливості через відсутність повноважень виконувати вимоги припису ДСНС, не може бути «цапом відбувайлом» чи «стрілочником». Прокуратура Одеської області не раз показувала громадськості свою неспроможність, зокрема, по справі 2 травня. А в такому обвинуваченні, яке відверто зшито білими нитками, обласній прокуратурі слід використати усі можливості своєї реабілітації в очах громадськості та відмовитись від суперечливої позиції відносно Наталі Янчик”, – считает он.

“Сьогодні ми звернулись з офіційним листом до прокуратури Одеської області з цього приводу, не переслідуючи жодних намірів щодо власного політичного піару, а виключно для спонукання прокуратури діяти за принципом верховенства права. Наша організація залишає за собою право проводити протестні акції, якщо правоохоронці і надалі будуть звинувачувати у пожежі працівників найменшого рангу та бездіяти відносно мерських чиновників”, – отметил Кузаконь.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *