Одесский политик: “Гену готовят на выход”

Одесского городского голову Геннадия Труханова готовят “на выход”.

Такое мнение выразил глава Одесской городской организации “Народного Руха Украины” Михаил Кузаконь.

“Ну що, дорогі мої співвітчизники, одесити. Вважаю, що ми майже дотиснули. Система вимушена відповідати на запити суспільства: Гєну цілком можливо вже готують на вихід. Але саме цікаве не це. Цікаво, як це відбувається. Після майже 12-годинного допиту в НАБУ – терміновий наїзд СБУ та Генеральної прокуратури з обшуками та виїмками документів на Одеську мерію”, – отметил он.

“Інформації для затримання всього кримінально-олігархічного клану, який захопив Одесу, у силових структур більш, ніж достатньо ще з дев’яностих. Достатньо, щоб дати усім, як кажуть, по три пожиттєвих терміни в тюрмі. Це, що сьогодні відбувається, називається “сховати кінці у воду”. Адже низка корупційних зв’язків та кримінальних грошей стосується всієї вертикалі. В прокуратурі купа штучно застиглих за великі хабарі кримінальних проваджень, у СБУ – вдосталь повноцінної інформації, доказів щодо російського громадянства та офшорних схем «трухлявої» мафії”, – добавил политик.

“Можновладці, не вважайте, що ви розумніші, ніж суспільство. Суспільство, на відміну від вас, еволюціонує. Люди добре розуміють, що відбувається, а хто ще не зрозумів, то ми пояснемо”, – подытожил Кузаконь.

Share

Одесский политик: “Гену готовят на выход”: 1 комментарий

  • 07.10.2017 в 2:42 ПП
    Permalink

    похоже, дни мэра-Трухи сочтены

    Ответ

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *