Одесские активисты навели шороху на парковках (фото)

Одесские активисты снесли 60 незаконно установленных юнипаркеров.

Об этом сообщил музыкальный активист Сергей Стерненко.

“12 жовтня, в м. Одеса небайдужі одесити вирішили допомогти інфраструктурі міста та прибрали з 7 міських парковок загального користування близько шести десятків приладів для блокування доступу до паркувальних місць, більш відомих як “юніпаркери.
Мабуть, кожен водій міста зтикався з проблемою того, що буває нема де фізично припаркувати ТЗ, оскільки територію, відведену для цього, захопив той чи інший заклад, храм МП чи просто хтось, кому це вигідно. Це стосується і саморобних табличок, на кшталт «парковка тільки транспорту прокуратури» або «тільки для відвідувачів *назва закладу*». Іноді в Одесі такі таблички взагалі можна знайти російською мовою. Такі самовільно встановлені «знаки» не передбачені правилами дорожнього руху”, – отметил он.

“Відповідно до постанови КМУ №1342, ст. 139 КУпАП та рішення міської ради Одеси №185 від 25.04.2013р., будь-які обмежувальні засоби на парковках (крім платних, де здійснює діяльність спец. оператор) є незаконними та підлягають негайному демонтажу з місць паркування та автодоріг. Встановленя таких конструкцій є адміністративним правопорушенням. Для поінформування громадян про законність підстав щодо проведених робіт, витяги з вказаних норм надавались всім охочим для ознайомлення”, – добавил Стерненко.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *