Беспредел в Одесской области: браконьеры в заповеднике угрожали расправой экологам (видео)

Активист общественной организации “Зеленый Лист” Владислав Балинский снял выложил в “Фейсбуке” видео задержания и общения с браконьерами, истребляющими рыбу запрещенными орудиями лова на территориии НПП “Тузловские Лиманы”, в Тарутинском районе Одесской области.

Об этом сообщает корреспондент “Мегафона”.

На видео видно, как обнаглевшие от безнаказанности браконьеры угрожают расправой директору НПП “Тузловские Лиманы” Ивану Русеву, инспектору Госрыбоохраны и общественникам, фиксирующим факт нарушения Законов Украины.

Отметим, одесские экологи и сам Иван Русев неоднократно обращали внимание общественности и представителей власти на беспредел, творящийся в НПП “Тузловские лиманы”, однако браконьеры, похоже пользуются покровительством высокопоставленных персон во власти, что позволяет им беспрепятственно истреблять природные ресурсы, не боясь нагазания.

Share

Беспредел в Одесской области: браконьеры в заповеднике угрожали расправой экологам (видео): 1 комментарий

  • 27.10.2017 в 00:30
    Permalink

    Вся біда Русєва, активістів-екологів та місцевого населення, яке вони щимлять, в тому, що перші, як і журналіст, плутають заповідник з національним природним парком. У всьому світі національні природні парки – це території, на яких визнано що економічно і естетично доцільніше розвивати туризм і підпорядкувати цій ґалузі інші види господарської діяльності, які не заборонені зовсім. Для місцевого населення створення національних природних парків обов’язково має бути економічно вигіднішим, а верстви населення, які в результаті створення парку отримали збитки, мають отримувати компенсації, або їм мають бути збережені серветути по природокористуванню. Зробіть в Інтернеті запит “відпочинок в такому-то національному парку” і відразу на вас посипляться пропозиції гармонічно вписаних в природу парк-ресортів, лоджів, туристичних пізнавальних маршрутів і тому подібного. А що ми бачимо по “Тузловським лиманам” – лише пропозиції пляжного відпочинку в древніх, ще радянських базах відпочинку та приватних котеджах. І варто для цього було створювати національний природний парк сім років тому? Не так вже й багато грошей потрібно, і не так вже важко їх залучити для облаштування невеличких парк-ресортів, організації маршрутів на верблюдах по пересипу, маршрутів на віслюках по берегам лиманів. Нейтралізувати того ж, так званого, “бракон’єра”, а реально місцевого рибалку, який втратив споконвічні свої угіддя, дуже просто – організуйте йому ліцензію на надання послуг на човні, рекламу, наплив туристів-рибалок і, отримуючи по 50-60 баксів на день, він буде найліпшим помічником адміністрації парку, але для цього адміністрація не має бути бабою-ягою і забороняти все, плутаючи національний природний парк з заповідником, а серйозно займатись менеджерментом туризму і інфраструктурою.

    Ответ

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *