В Одессе титушки “начальника” Труханова напали на воинскую часть (фото, видео)

В Одессе люди в масках из числа титушек-охранников торгового центра «CITY CENTER» (Таирова), принадлежащего “начальнику” и бизнес-пертнеру действующего городского головы Геннадия Труханова Владимиру Галантернику напали на воинскую часть.

Об этом сообщили в Командовании Воздушных Сил ЗСУ.

Речь идет о “Школьном аэродроме”.

“Сьогодні, в Одесі, близько 08.45, невідомі особи, близько 40 чоловік в балаклавах здійснили спробу рейдерського захоплення частини території війського обєкту, який є власністю Міністерства оброни України. Невідомі особи, які позиціонують себе як представники Торгово-розважального. центру «CITY CENTER» частково демонтували огорожу військової частини А3571, та здійснили вивіз військового майна в невідомому напрямку. На місці події працює військова служба правопорядку та військова прокуратура Південного регіону України, представники повітряного командування «Південь» Повітряних Сил Збройних Сил України. Командування Повітряних Сил Збройних Сил України застерігає від провокаційних дій поруч з військовими частинами. Адже військовослужбовці добових нарядів, відповідно до статутних обов’язків, мають право застосовувати зброю під час несення служи. Звертаємось до громадян з проханням повідомляти правоохоронні органи про підозрілих осіб поруч з військовими об’єктами або в місцях розташування військ”, – сообщили в командовании.

 

В то же время, советник Главы ГУ НП В Одесской области Руслан Форостяк всячески отрицает факт нападения.

“Я так зрозумів що є такі, що вірять, що в нас в місті Одеса на сьогоднішній день є можливим взагалі комусь в балаклавах щось там захопити? Ці часи минули люди, не знаю як в інших областях, а в нашій точно, божевільних натягнути балаклави та піти щось там штурмувати ви не знайдете, навіть серед радикально налаштованих патріотів, які вже добре навчені що за це буває А захопити військовий об’єкт? Аеропорт !!?? Не знаю навіть як це коментувати”, – написал он на своей странице в “Фейсбуке”.

 

2 thoughts on “В Одессе титушки “начальника” Труханова напали на воинскую часть (фото, видео)

 • 29.10.2017 в 19:24
  Permalink

  Треба було відкрити вогонь!

  Ответ
 • 29.10.2017 в 19:56
  Permalink

  Видно мы в отличие от полицаев слепые? Видно крышуют мрази “строителей”. Интресно, Порошенко сколько еще будет терпеть выходки Авакова?

  Ответ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *