Главу Одесской ОГА Степанова позвали на митинг: бунтовать против Труханова

Главу Одесской ОГА Максима Степанова позвали на митинг под стены Одесского горсовета, который начнется 14 декабря в 9 утра во время сессии Одесского горсовета.

Соответствующее приглашение от ряда организаций обнародовал общественник Игорь Бычков.

“Шановний Максим Володимирович, як відомо 14.12.2017 року відбудеться пленарне засідання XХII сесія Одеської міської ради VІІ скликання, порядок денний якої включає в себе резонансні питання, в тому числі може містити розгляд проекту рішення «Про скасування Рішення Одеської міської ради №1165-VII від 21.09.2016 р. «Про надання дозволу СПІЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «СОЛІНГ» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 0,4200 га, за адресою: м. Одеса, вул. Преображенська, 24, для експлуатації та обслуговування театрально-торгово-розважального комплексу». На сесію планує прийти значна кількість одеситів з метою висловлення громадою міста власної думки з вищезазначеного питання. Як відомо, на сьогоднішній день громадськість міста Одеси стурбована ситуацією щодо будівництва театрально-торгово-розважального комплексу на території Літнього театру у Міському саду. Зокрема, жителів та гостей міста Одеси хвилює можливе знищення зелених насаджень (більше сотні дерев) в Міському саду, що розташовується у історичному центі міста, на вулиці Дерибасівській”, – сказано в заявлении.

“Зібрано вже більше трьох тисяч підписів одеситів на підтримку скасування Рішення Одеської міської ради №1165-VII від 21.09.2016 року «Про надання дозволу СПІЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «СОЛІНГ» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 0,4200 га, за адресою: м. Одеса, вул. Преображенська, 24, для експлуатації та обслуговування театрально-торгово-розважального комплексу». Ви у своєму виступі висловили думку, що територія Літнього театру повинна залишатися у власності та користуванні громади міста. Запрошуємо Вас прийняти участь у мирній акції, звертаємо Вашу увагу на те, що ініціативна група у кількості не менше 10 осіб та представників різних громадських організацій планує висловитися у залі під час пленарного засідання сесії міської ради. Були б вдячні, якщо б Ви висловили свою думку під час засідання сесії міської ради. Згідно ст. 11 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, яка набрала чинності для України 11 вересня 1997 року, згода на обов’язковість якого надана Верховною Радою України, кожен має право на свободу мирних зібрань і свободу об’єднання з іншими особами, включаючи право створювати профспілки та вступати до них для захисту своїх інтересів. Згідно ст. 39 Конституції України громадяни мають право збиратися мирно, без зброї і проводити збори, мітинги, походи і демонстрації, про проведення яких завчасно сповіщаються органи виконавчої влади чи органи місцевого самоврядування. Згідно п. 4 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про доступ до публічної інформації» право на доступ до публічної інформації гарантується доступом до засідань колегіальних суб’єктів владних повноважень, крім випадків, передбачених законодавством.
На підставі вищевикладеного просимо Вас, як представника Президента України в Одеській області, сприяти 14 грудня 2017 року, починаючи з 9 години 00 хвилин громадянам в реалізації прав та законних інтересів, а також забезпеченню дотримання законності як у місці проведення мирної акції, так і безпосередньо у приміщенні Одеської міської ради”, – отмечают общественники.

Приглашение Степанову подписали глава ОО «Відкрите Суспільство України» Бичков І.Б., глава Одессской городской организации партии «ДемАльянс» Дьяченко Ю.В. и и.о. главы   голови ОО «Зелены лист» Подпалая С.М.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *