Стало известно, кто руководит “боевиками” партнера Труханова (фото)

Одесские активисты и журналисты выяснили, что боевиками скандального бизнесмена с темным прошлым – партнера мэра Одессы Труханова Владимира Галантерника руководит бывший глава одесской милиции Владимир Босенко.

Об этом сообщил бывший глава одесского “Правого Сектора” Сергей Стерненко.

“Тим часом у справі нападу на військовий аеродром та по захопленню Літнього театру з‘являються цікаві деталі. Якщо уважно передивитись відео з камери поліцейського від 29 жовтня, коли було здійснено напад на військову частину, то можна помітити чоловіка (в червоному кружку), котрий координує дії нападників. Він представляється полковником міліції у відставці на ім‘я Владімір Владіміровіч. Нагадаю, за версією МВС це не бандити, а прості будівельники були. Вже 14 листопада в Міському саду цей же Владімір був в ролі вже представника СП «Солінг». Це та фейкова труханівська фірма, котрій мали віддати під будівництво ТРЦ Літній театр, що і спричинило масові протести одеситів 18.11.17.”, – отметил он.

“В особі Владіміра впізнали колишнього начальника міліції міста Одеси Володимира Босенка, котрий був на посаді до квітня 2014 р. (тобто коли тут активно діяли проросійські за сприяння міліції), а потім його на посаду в травні повернув Катеринчук. Постачальник тітушок на антимайдан. Ще у 2013 активно співпрацював з Пшонкою та таскав чесно куплений на міліцейську зарплату годинник Ulysse Nardin вартістю 8 400 євро. Проросійськи “Таймер” писав йому вихваляючі статті про те, як добре Босенко пресував націоналістів. Якщо ж перевірити реєстр, то виявиться, що на його дружину або тещу Ганну Босенко зареєстровано ще й охоронну фірму «Карабінер». Босенко обслуговує інтереси мера Труханова. І у поліції та прокуратури питань до нього нема. Він же не якийсь там активіст з мобільним телефоном. Уважаємий чєловєк”, – добавил Стерненко.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *