Одесские патриоты негодуют: депутаты Труханова на корпоративе нарядились в пионеров (фото)

Депутаты Одесского горсовета от партии Труханова “Доверяй Делам” на новогоднем корпоративе нарядились в пионеров.

Соответствующее фото выложила на своей странице в “Фейсбуке” скандальная депутат Ирина Куценко-Есенович.

“Хороший вечер с друзьями”, – прокомментировала Есенович, любящая угрожать ативистам, тыкать журналистам средний палец и придумывать странные флешмобы. Чуть позже она удалила свой пост.

Фото Есенович привело в негодование одесских патриотов, заподозривших депутатов Труханова в любви к коммунизму.

“Група депутатів міської ради Одеси від партії Труханова «Довєряй дєлам» на новорічному корпоративі. Серед них і Бриндак, котрий вносив проект рішення про скасування декомунізації. Та сама історія, де прокуратура та СБУ не вивявили складу злочину. Від таких осіб не можна і не варто чекати розумних рішень, рішень на користь містян та в інтересах громади. Бо вони — ностальгуючі за репресіями та тоталітаризмом, котрі випадково мають українські паспорти. Бо для них поки що не можна тут вільно користуватись другим — паспортом з двоголовим мутантом. Раби москви. Підуть у небуття, як і їх власники”, – заявил активист Сергей Стерненко, находящийся под домашним арестом по делу столкновений с полицией в Горсаду.

Поддержал соратника по борьбе и активист партии ВО “Свобода” Александр Винницкий.

“А ось вам трохи фотографій з депутатського корпоративу “Довєряй Дєлам” (партія Труханова, міського голови Одеси). Тепер стає зрозуміло, чому вони так хотіли повернути назви комуністичним діячам замість загиблих воінів російсько-Української війни, проспекту Героїв Небесної Сотні та визначних діячів України. “І Гєна такой маладооой, і юний Бриндак впєрєді!”. Щиро дякую Ірині Куценко за публікацію цієї чудової фотографії з “піонерами Труханова”, – заявил свободовец.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *