Одесситы выйдут на протест против повышения цен на проезд в маршрутках

Активисты партии “Демократический Альянс” утром 15 января собирают акцию протеста под стенами Одесского горсовета против повышения стоимости проезда в маршрутках.

Об этом сообщают в пресс-службе партии.

“В понеділок о 9:00 відбудеться апаратне засідання Одеської міської ради. Радимо використати час перед засіданням та під час нього для законного протесту перед міською радою. Ми вимагатимемо прозорого ціноутворення, запровадження контролю за міським маршрутним таксі Одеси з боку місцевої влади, підвищення якості надання послуг перевезення маршрутними таксі та виконання ними усіх умов договорів, в інакшому випадку міська влада має втручатися у ситуацію аж до розірвання договорів з перевізниками та запровадження нових конкурсів на перевезення”, – отмечают партийцы, аргументируя протест следующим:

1. Тому що сервіс не покращиться, це підтверджують самі перевізники, а значить маршрутні таксі і надалі залишатумуться аварійним транспортом не для людей

2. Тому що ціну за маршрутні перевезення погоджує міська влада, а пропонують її перевізники, так само міська рада проводить конкурси та укладає договори з підприємствами на власних умовах, а надалі має їх контролювати стосовно виконання умов (натомість маршрутні таксі не додержуються а) правил перевезення пасажирів, б) санітарних норм, в) графіків руху та департамент транспорту їх не контролює)

3. Тому що міська рада має бути зацікавлена у розвитку муніципального транспорту, а маршрутні таксі їх прямий конкурент

4. Тому що міська рада має вже запровадити електронний квиток задля прозорої картини надходжень та витрат, а до цього часу підвищення ціни не може бути обгрунтованим

5. Тому що ціна, яку хочуть встановити, на 40% вища за нинішню, при цьому паливо, паливно-мастильні матеріали та запасні частини не подорожчали різко на зазначений відсоток, на що посилаються перевізники

6. Тому що в Одесі встановлюється найвищий тариф за користування послугами маршрутних таксі, при цьому в інших містах, крім того, що тариф менший – від 3 грн – ціна за проїзд залежить від відстані, яку долає пасажир.

7. Тому що є приклади інших міст, де перевізники так само хотіли запровадити суттєво вищий тариф за проїзд, проте це їм не вдавалося протягом тривалого часу, після чого оплата за проїзд могла підвищитися, проте не суттєво.

Напомним, как посчитала одесская общественница и предприниматель Инна Кравчук, одна маршрутка приносит перевозчику от 80 до 400 тысяч гривен в месяц чистого дохода. Впрочем, по ее словам, данную сумму можно смело умножать на 5. Кравчук уверена, что маршрутчики просто “зажрались”.

Share

Одесситы выйдут на протест против повышения цен на проезд в маршрутках: 3 комментария

 • 14.01.2018 в 10:58 ПП
  Permalink

  Давно пора и расчёт цены проезда озвучить и качество маршруток контролировать, и прочее, и прочие откаты…, но тот расчёт составленный активисткой Кравчучкой ни в тын ни в ворота. Какой нормальный человек поверит что одна маршрутка приносит чистого дохода в месяц до 2000000 грн. Полный бред. Журналисты, вы хоть соображаете что вам подсовывают.

  Ответ
 • 14.01.2018 в 11:04 ПП
  Permalink

  В Одессе длина 201 маршрута 16 км и в тоже время длина 168 маршрута 33 км . Цена была одинаковая 5 гр независимо от расстояния. По логике вещей 201 маршрутка была бы рентабельна если платили за проезд до 3 гр. НО МЫ ПЛАТИЛИ 5 ГР.Где же справедливость? А ТЕПЕРЬ ХОТЯТ ЕЩЕ БОЛЬШЕ ПОДНЯТЬ. НЕДОПУСТИМ ЭТОГО БАРДАКА. Если горсовет хочет подмять под себя хлебное место то пусть сначала сделает электронный билет в котором цена проезда будет зависеть от расстояния презда.
  А ПРИЧИНА ПОДНЯТИЯ Я ДУМАЮ В ДРУГОМ… вызвать недовольство народа создать бардак…и потом прзвать дядю Вову Х**** навести порядок. Может тогда логичнее СБУ привлекать к этому вопросу.Что бы они вычислили кому интересен этот бардак и беспокойство в городе Одессе

  Ответ
 • 15.01.2018 в 12:25 ДП
  Permalink

  Не смешите ! На повышение электроэнергии – молчите , квартплаты – молчите…. политика тут ни чего больше !

  Ответ

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *