“Это полный реванш”: одесский активист рассказал, что произошло в суде по делу Труханова

Глава Одесской организации “Автомайдана” Виталий Устименко рассказал, как трухановские титушки по указанию трухановских депутатов горсовета избивали его в Соломенском суде Киева.

По его словам, после того как судья огласил меру пресечения Труханову, его из-под тишка ударил в грудь локтем депутат Александр Иваницкий.

“Я б не хотів акцентувати на дрібну ганебну “пакость” депутата Alexandr Ivanitsky який користуючись великою кількістю людей в залі засідання з-під тишка вдарив мене ліктем в грудну клітину. Він, як і половина депутатів ОНР (зокрема Денис Балух, Брындак, Олег Этнарович, Есенович, Палпатин, Никогосян, Ахмеров, Пеструев, Кисловский, голова рда Корольов, даруйте пупсики про кого забув) приїхали вилизувати свого хазяїна. Тут, мабуть, без коментарів. Після озвучення рішення суду про звільнення з-під варти Труханова, я сказав те, про що думають всі: “Сепаратиста і корупціонера на свободу! Хай живе український суд!” І пояснив Труханову, що ми зробимо все, щоб він сів до в’язниці. Після цього кричащі і аплодуючі рішенню суду одеські депутати покликали своїх тітушок і вказали їм на мене. Тітушки із закритими обличчями, в чорному без опізнавальних знаків в присутності поліції, судді і журналістів витягли мене із зали судового засідання і просто в коридорі почали бити. Гриценко каже, що поліція зникла на тому поверсі взагалі. Били по голові, тулубу, спині, ногам. Били всім чим могли, особливо себе не стримуючи. Якби в якийсь момент Oleg Slabospitsky мене не накрив собою, мабуть, забили б”, – рассказал Устименко.

“Били і зіштовшували зі сходів всі чотири поверхи аж до виходу з суду. На другому поверсі я помітив поліцію, яка мовчки спостерігала. Що тут можна сказати? Сепаратиста-корупціонера, який зі своєю зграєю щоденно знищує Одесу – звільняють з-під варти. Підготовлені організовані тітушки -безперешкодно б’ють активістів в приміщені суду. Я вважаю, норм. Так от, якщо одеські бики можуть дозволити собі дозволити таке в центрі Києва, то про що говорити в Одесі, яка вже кілька років живе за правилами ОНР на чолі зі своїм невинним вождем. Що говорити про Одесу, в якій регулярно б’ють активістів? Все за правилами народних республік, жодних відповідальних, жодного закону. Але з сьогоднішнім підняттям планки, ми, одеські громадські активісти, можемо розраховувати хіба що на те, що нас почнуть просто вбивати. Чому б і ні”, – продолжил он.

“Сьогодні ми побачили тотальний реванш у всі своїй красі. І так, НАБУ і САП надала всі необхідні докази того, що відпускати злочинця труханова не можна відпускати. Але нам не потрібний антикорупційний суд, краще бппшник Голубов візьме на поруки злочинця. І так, поліція, яка забезпечує побиття активістів в приміщенні суду це повна беззаперечна реформа мвс. Але, друзі, ще раз: завтра буде сесія міськради і вони готові прийняти все, що вони запланували. І я впевнений, що це буде не тільки знищення 3,5 га зелених насаджень на схилах, але і багато прекрасних сюрпризів пакетом (с) з голосу. Тому, друзі, завтра о 9:30 всі біля міськради. Ми маємо захистити Трасу Здоров’я від знищення”, – подытожил Устименко.

Share

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *