“Труханов вернулся”: что депутаты украли у одесситов на сессии горсовета

Санаторий – в частные руки, новый ТРЦ на Дерибасовской, новая высотка на французском бульваре.

Одесский активист партии ВО “Свобода”, блогер Александр Винницкий детально проанализировал, что украли у одесситов депутаты горсовета на последней сессии под предводительством подследственного мэра Труханова.

“В перший же день після “тріумфального” повернення міського голови Г. Труханова пройшла сесія Одеської міської ради. Підслідний по справі розкрадання бюджетних коштів мер поквапився продовжити дерибан міста після вимушеної двомісячної паузи переховувань за кордоном. Депутатами під керівництвом Труханова погоджено передачу ділянки у 0,2 Га у Червоному провулку, на розі Дерибасівської. Дві занедбаних історичних будівлі в самому центрі міста будуть знесені задля побудови чергового торгово-розважального центру. Вже третього ТРЦ в радіусі 300 метрів”, – отметил Винницкий.

“Також за результатами сесії 3,5 гектари санаторію «Чкаловський» за адресою Французький бульвар, 85 опинилися у розпорядженні приватної фірми, яка до того вже 15 років намагалася привласнити ці землі. Майже п’ять футбольних полів на схилах одразу над пляжем обіцяють використовувати лише для благоустрою, але є всі підстави незабаром очікувати на цих територіях чергові новобудови, як це звично робиться на одеських схилах в останні роки. Влада обіцяє слідкувати за тим, щоби там не виросли ресторани чи котеджі. Але щось підказує, що контролювати це як завжди доведеться звичайним одеситам” – продолжил блогер.

“Далі від «Чкаловського», за адресою Французький бульвар, 3, земельну ділянку у 0,4 Га під історичною житловою спорудою передано під будівництво багатоповерхового житлово-готельного комплексу. Чергова висотка на донедавна одній з найбільш автентичних вулиць і візитівок Одеси погіршить як зовнішній вигляд бульвару, так і стан навантаженості транспортом. За такої бездумної політики ущільнення забудови в історичному центрі міста, в найближчому майбутньому місто може чекати величезні проблеми з транспортом і повна втрата історичного вигляду”, – пишет активист.

“М’яко кажучи, сумнівні рішення для Одеси. І це лише три найяскравіші випадки. Ще була передача 700-а метрів схилу біля моря на користь ресторану Reef, узаконення нахабно збудованого восьмиповерхового готелю на Фонтанській дорозі кут вул. Львівської і продаж за необґрунтовано заниженню ціною 2 Га на вул. Інглезі 15-а. Таку людину ледь не втратили!”, – подытожил Винницкий.

Share

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *