Одесские общественники возмущены судом по Труханову: собирают подписи

Одесские активисты антитрухановских движений возмущены судебными вердиктами Соломенского райсуда Киева по мэру Труханову и собирают подписи под общим обращением к НАБУ.

Соответствующее заявление в соцсетях разместил глава Одесской организации партии “Сила Людей” Олег Михайлик.

“После позорища, называемого Соломенский суд города Киеве, где Труханова отказались отстранять от управления Одессой на период следствия и суда, произошло еще большее позорище. Несколько негодяев из группы поддержки Труханова в суде, одновременно являющиеся депутатами Одесского горсовета и находящиеся возле мэсркого бюджетного “корыта”, напали на одесских общественников, остановившихся на заправке по пути обратно из Киева в Одессу. Угрожали расправой даже женщинам, обещая, что обычные одесситы не доедут домой, и их будут возить в багажнике. Поэтому я очень надеюсь, что теперь составленное письмо в поддержку НАБУ, подавшего апелляцию на решение Соломенского суда не отстранять Труханова, поддержат не только те 44 организации, которые были готовы подписать обращение. Но их будет значительно больше”, – считает он.

“Особо хотелось бы видеть среди подписантов и другие демократические и оппозиционные к Труханову и его камарилье политические партии. Подписать письмо уже завтра и на выходных можно, связавшись со мной. А с понедельника- в офисе Народний Рух України Одеса (Михайло Кузаконь) на Осипова угол Большой Арнаутской, и в офисе “Сила Людей” Одесса у Igor Bychkov на Польской, 18. Прошу не затягивать и сделать это до среды следующей недели. Заодно и посмотрим, кто реально готов был это сделать”, – добавил Михайлик.

Приводим текст обращения полностью:

Директору
Національного антикорупційного бюро України
Ситнику А.С.
Директору
Одеського територіального управління
Національного антикорупційного бюро України
Деуліну В.Ю.

ЗВЕРНЕННЯ

Представників політичних партій, громадських об’єднань та формувань
з приводу застосування запобіжного заходу та відсторонення від посади Одеського міського голови Труханова Г.Л., підозрюваного в рамках кримінального провадження № 52016000000000411

Ми, представники політичних партій, громадських об’єднань та формувань заявляємо про всіляку підтримку діям Національного антикорупційного бюро України стосовно притягнення до кримінальної відповідальності Одеського міського голови Труханова Г.Л., депутатів Одеської міської ради, членів виконавчого комітету Одеської міської ради, посадових осіб та службовців виконавчих органів, комунальних підприємств та установ Одеської міської ради за вчинення ними дій чи бездіяльності, зокрема, зловживання службовим становищем з метою розкрадання земель та майна, що перебувають у комунальній власності, а також коштів бюджету міста Одеси.
Вважаємо, що лише кваліфіковане, неупереджене досудове розслідування кримінальних проваджень, яке проводить НАБУ за численними фактами корупційних правопорушень, вчинених співробітниками одеської мерії, дасть можливість встановити усі факти кримінальної діяльності Труханова Г.Л. та його співучасників.

Усім одеситам добре відомо, що Труханов Г.Л., перебуваючи у лавах Партії регіонів, щиро підтримував злочинні накази Януковича В.Ф. щодо розгону Євромайдану в грудні 2013-січні 2014 року, агітував разом з біглим депутатом ВР Ігорем Марковом за «руський мир» за гроші Російської Федерації, а в березні 2014 року неодноразово виступав на одеському анти-майдані на Куликовому полі, який проходив під гаслами «руської весни» та створення «Новоросії» в Одесі. Труханов Г.Л. тривалий час не визнавав російську окупацію території Криму, називаючи це «вільним волевиявленням» кримчан. При цьому, антиукраїнські настрої серед одеситів активно продукувались засобами масової інформації, що контролювались членами сім’ї Труханова Г.Л. чи його бізнес-партнерами.

На даний момент, Труханов Г.Л. спільно з окремими депутатами Одеської міської ради наносить шкоду вже безпосередньо обороноздатності України, що підтверджується виданням нормативно-правових актів, на підставі яких планується житлова забудова єдиного в Одеській області військового аеродрому «Одеса-Шкільний», де дислокується авіаційна техніка Збройних сил України та Держприкордонслужби, а також офісна висотна забудова впритул до місць базування кораблів Військово-морського флоту в Одеському порту.

Труханов та його поплічники продовжують контролювати ситуацію в Одесі, що дозволяє їм нещадно грабувати ресурси міста. Лише на останній сесії Одеської міської ради, яка відбулась вже після того, як Труханову був наданий статус підозрюваного у кримінальному провадженні №52016000000000411, були знов виділені кошти на облаштування будівлі «євромерії», яка є об’єктом злочину в цьому кримінальному провадженні. Також було збільшено фінансування ремонту тротуарів по вул. Ришел’євській, відносно якого раніше органами Національної поліції в Одесі було розпочате ще одне кримінальне провадження у зв’язку з надвисокими цінами на закуплені роботи та матеріали.

Ще один напрямок – додаткові витрати на дитячий табір «Вікторія», де під час пожежі загинуло 3 дітей і який було закрито за вимогою слідчого. Крім очевидних розтрат бюджету, під час цієї сесії міської ради під головуванням Труханова Г.Л. передавались землі під забудову всупереч існуючому Генеральному плану міста Одеси, в тому числі під забудову передавались зелені зони вздовж морського узбережжя.

Водночас, Труханов та його співучасники у кримінальних злодіяннях грубо порушують конституційні права на свободу слова та мирних зібрань тих одеситів, які виступають проти їх свавілля та протиправної діяльності. За участю співробітників одеської мерії був здійснений силовий розгін безстрокової мирної акції «Одеса без Труханова» у вересні 2016 року. Здійснювались напади чи залякування громадських активістів та опозиційних до нього депутатів Одеської міської ради. Неодноразово службовці Одеської міської ради, в тому числі у присутності самого Труханова Г.Л., перешкоджали законній професійній діяльності журналістів. Але, на жаль, за такими інцидентами кримінальні провадження розпочинались лише після громадського тиску і дотепер не розслідуються.

Подальше затягування у відстороненні від посади Одеського міського голови Труханова Г.Л. та усіх причетних до його злочинних дій посадовців та службовців Одеської міської ради, призведе до нанесення непоправної шкоди майну територіальної громади міста, а також переслідуванню всіх, хто виступає чи висвітлює протизаконну діяльність чинного одеського мера, що показав інцидент на АЗС «Сокар» 27.02.2018, після того, як Солом’янський районний суд м. Києва відмовив у клопотанні НАБУ.

Враховуючи вищевикладене, зважаючи, що подальша діяльність Труханова Г.Л. на посаді Одеського міського голови створює загрозу національній безпеці України та життю громадян,

П Р О С И М О:
Долучити це звернення до матеріалів кримінального провадження №52016000000000411 від 02.11.2016, а також до матеріалів апеляції на рішення Солом’янського районного суду м. Києва, яким було відмовлено НАБУ у відстороненні Труханова Г.Л. від посади Одеського міського голови.

Представники політичних партій, громадських об’єднань та формувань.

One thought on “Одесские общественники возмущены судом по Труханову: собирают подписи

  • 02.03.2018 в 19:00
    Permalink

    Несколько далековато. Однако я подписываюсь не только под каждым словом, но и заявляю, по итогам работы своей 2 года в мэрии, что эта структура создана для вымогательства взяток и воровства бюджетных денег. И ничем иным не занимается. Пример управление развития потребительского рынка и защиты прав потребителей. И.о начальника – Машьянов, неделями не появляющийся на работе. Никто там не знает , что такое защита прав потребителя. Задача одна. Как можно больше будок установить за взятки и украсть бюджетные деньги. Кто с этим не согласен, как я , от того требуют уволиться . Я был не согласен подписывать акты фиктивного демонтажа и выступал против того, чтобы объекты демонтированные за счёт бюджета, вор Машьянов выдавал обратно за наличные в карман, без компенсации в бюджет

    Ответ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *