Одесситы едут в Киев “штормить” генпрокурора Луценко

Делегация одесситов отправляется в Киев для пикетирования Генеральной прокуратуры Украины. 25 марта активисты потребуют отставки генпрокурора Юрия Луценко.

Об этом сообщил глава Одесской городской организации “Народного Руха Украины” Михаил Кузаконь.

“Ми вимагаємо відставки Генерального прокурора. 25 березня на Європейський площі, біля пам’ятника Чорноволу, розпочнеться мирна хода “Народного Руху України” з єдиною вимогою «Луценко у відставку!», – отметил он.

“Прокуратура в Україні себе остаточно дискредитувала, розпочавши з фальсифікацій і повної бездіяльності в розслідуванні вбивства В’ячеслава Чорновола, фундатора Народного Руху України. Замовники та виконавці цього політичного вбивства до цих пір не покарані.
Це призвело до почуття безкарності і подальших кривавих злочинів – вбивства Небесної Сотні, журналістів-розслідувачів корупційних схем. Кожен наступний генпрокурор заявляє про винуватість попередників в саботажі розслідувань резонансних злочинів, відмовляючись від правонаступництва”, – считает Кузаконь.

“Марними виявились надії, що покладались на прокурора з Майдану Юрій Луценко, який сам постраждав від попереднього злочинного режиму. Прокуратура за традицією замість захисту інтересів держави та громадян лише імітує бурну діяльність. Чого вартий лише приклад Прокуратури Одеської Області, яка ігнорує розслідування злочинів одеської мерії проти громади: розгони мирних акцій та побиття активістів, фальсифікації кримінальних проваджень, порушення прав журналістів, захоплення військового аеродрому «Одеса-Шкільний», захоплення комунальної власності – Привозу, Старосінної площі, Аркадії, позаконкурсний розпродаж земельних ділянок, будівель та споруд з власності міста, забудова пляжів, парків, прибережних схилів”, – добавил политик.

“Останній випадок бездіяльності одеської прокуратури є вкрай кричущим – через неявку прокурора до суду в рамках кримінального провадження № 42017000000001097 був знятий арешт з 13-ти об’єктів нерухомого майна, які були вкрадені у одеситів. Прокуратура Одеської області, у якої на той момент перебувало кримінальне провадження № 42017000000001097, не вжила жодних заходів щодо захисту інтересів держави та громади міста Одеси.  Подібною злочинною бездіяльністю прокуратура фактично співпрацює з ділками, що розкрадають Одесу, що розкрадають Україну. Прокуратура перестала захищати законність і стала найбільш корумпованим інструментом влади, повністю ігноруючи службу народу України”, – подытожил Кузаконь.

Выезд пикетчиков из Одессы в 5 утра 25 марта. Сбор по адресу: ул. Большая Арнаутская, 18. Контактный телефон для предварительной записи: (096) 280-08-00.

Share

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *