Жена “начальника” Труханова сфотографировалась с другом в “путинской” футболке (фото)

Жена скандального бизнесмена Владимира Галантерника, которого считают “хозяином одесской мэрии” и “начальником Труханова”, съездила в Москву. Там она сфотографировалась с американцем, одетым в футболку с российским диктатором Путином.

Об этом сообщил одесский блогер Глеб Громов со ссылкой на инстаграм жены Галантерника – Натальи Зинько.

Интересно, что Зинько попыталась “зафотошопить” лицо Путина на футболке американца.

“Дружина господаря Одеської мерії Галантерніка Наташа Зінько побувала в Москві на презентації модної колекції. Прекрасно те, що на цьому заході американський дизайнер Heron Preston презентував футболку із зображенням Путіна на всі груди. Зінько навіть сфоткалась з ним і підписала публікацію в інстаграмі “сімейний портрет”. А самий прикол в тому, що на спільному фото, Престон одягнений як раз в ту саму футболку з президентом Росії. Але не дарма ж Наташа – дружина самого прихованого “бізнесмена” Одеси. Майстер конспірації спробувала зафотошопіть портрет Путіна на футболці свого друга. Але трохи палєвно”, – отметил он.

“Між іншим, презентація проходила за два дні до виборів Путіна. Не здивуюсь, якщо сімейство Галантерніков спеціально прилетіли в Москву, щоб разом з громадянином РФ Трухановим виконати свій обов’язок і проголосувати за свого царя-батюшку”, – добавил он.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *