За гривну: одесские депутаты сдали тысячи объектов водоотведения и водоснабжения

Депутаты Одесского горсовета за 1 гривну отдали в долгосрочную аренду 1198 объектов инженерных сетей водоснабжения, 2107 объектов водоотведения и водопроводную насосную станцию.

Об этом сообщил глава Одесской организации “Народного Руха Украины” Михаил Кузаконь.

“До уваги журналістів та громадських діячів. До прокуратури та нацполіції не бачу ніякого сенсу навіть звертатись. 21.03.2018 на останній сесії міськради майже непоміченим відбувся грабіж року. За одну гривню віддано в довгострокову оренду інженерні мережі водопостачання (1 198 об’єктів), водовідведення (2 107 об’єктів) та водопровідну насосну станцію. http://omr.gov.ua/acts/council/105099/ 
Після передачі водоканалу приватному інвестору в 2003 році, було ще декілька рішень міськради, які нібито уточнювали обов’язки інвестора та перелік об’єктів, що йому передавались для нібито модернізації. За цим йшла низка корупційних скандалів та кримінальних справ”, – отметил он.

“Звісно, що усі корупційні скандали та кримінальні справи закінчились нічим, а одесити не дочекались реальної модернізації системи водопостачання. Усі «надпотужні» інвестиційні зобов’язання так званого інвестора виявилися фікцією. При цьому, тарифи динамічно зростають, а ми всі платимо цим крадіям.
Все, що одеською громадою будувалося на протязі кількох сторіч, навіть те, що збудовано за бюджетний кошт після 2003 року, передано в приватні руки поплічників Труханова за одну гривню. Більш того, це стратегічні об’єкти, які бізнес з російським корінням, тобто бізнес ворога, в будь-яку мить може використати для тиску на суспільство або зробити диверсію проти мільйонного міста”, – продолжил Кузаконь.

“Труханов завершує коло своїх головних зобов’язань перед хазяями, це вже “лебединая песня”. Але ми ні в якому разі не можемо такі злочини залишити непокараними, майно пов’язане з енерго- та водопостачанням повинно бути повернено в управління громади. P.S. Чекайте підвищення тарифів на воду. З цим вони не забаряться.

Share

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *