Одесские националисты переживают, чтоб учителя не повели учеников на акцию сепаратистов

Активисты Одесской организации ВО “Свобода” требуют от Департамента образования Одесского горсовета недопущения участия учеников одесских школ в сепаратистских акциях 10 апреля 2018 г.

С соответствующим заявлением свободовцы обратились к городским чиновникам.

“Незабаром, 10 квітня – так званий «День визволення Одеси». Минулого року вчителі деяких одеських шкіл примусово, без відома та дозволу батьків, повезли школярів «покладати квіти», а фактично неповнолітні були залучені до політичної акції. В присутності дітей виголошувались антидержавницькі гасла, використовувались заборонені комуністична та терористична символіки, звучала велика кількість ненормативної лексики”, – отмечают активисты.

“Це свавілля обурило багатьох одеситів, про що в одеських ЗМІ було опубліковано не один десяток відповідних статей. На щастя, ніхто з цих дітей не постраждав тоді під час сутичок, що відбулись. Такі ініціативи вчителів є грубим порушенням законодавства України, зокрема Закону України “Про освіту” та Закону України “Про охорону дитинства”, – заявляют они.

“Одеська міська організація ВО “Свобода” звернулась до керівника департаменту освіти Одеськоі міськоі ради, департаменту освіти Одеської ОДА, міністра освіти і науки Украіни та Національноі поліції України з вимогою не допустити повторення аналогічного дійства, неприпустимості повторення протизаконних дій та порушення прав дітей з боку чиновників-освітян. Просимо представників зазначених структур вчасно відреагувати та забезпечити дотримання вимог чинного законодавства України”, – подытожили свободовцы.

One thought on “Одесские националисты переживают, чтоб учителя не повели учеников на акцию сепаратистов

  • 04.04.2018 в 19:58
    Permalink

    Это не так называемый день освобождения Одессы, а именно ДЕНЬ ОСВОБОЖДЕНИЯ ОДЕССЫ. Очень скоро Одесса освободиться и от так называемой ” свободы”. Достали муфлоны!!!

    Ответ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *