Одесские националисты “модифицировали” Аллею Славы с помощью краски (фото)

Одесские националисты из организации С14 заменили на Алее Славы названия русских “городов-героев” на названия украинских городов на Донбассе, переживших АТО.

Соответствующие фото они выложили на своей странице в “Фейсбуке”, передает корреспондент “Мегафона”.

“Осучаснили Алею Слави, замінивши чужерідні для України міста на героїчні та трагічні місця сучасної російсько-української війни. Замість російських міст-героїв на Алеї тепер нанесені написи: “ДАП”, “Іловайськ”, “Дебальцеве”, “Краматорськ” та “Маріуполь”. Написи які значуть для українців значно більше ніж “Тула” або “Смоленськ”, – отметили националисты.

“С14 не заперечує героїчність подвигу воїнів які брали участь у відчайдушних боях 2 Світової Війни. Але російські міста чужі для України. Вічна слава, захисникам української землі”, – добавили патриоты.

Одесские националисты “модифицировали” Аллею Славы с помощью краски (фото): 2 комментария

 • 18.04.2018 в 11:08
  Permalink

  Выродки! Мало того, что трусло поганое ночью “работает”, так как днем кишка тонка, так еще кроме ненависти ничего не создало в этой жизни!

  Ответ
 • 18.04.2018 в 11:48
  Permalink

  Краще б пішли відвойовувати міста на Донбасі, а не фарбою мазюкали пам’ятники. Як би там не було, це частина історії нашої країни і трагедія майже кожної української сім’ї. Мій дід воював на цій війні і воював перш за все за свою домівку та сім’ю і має нагороди, на яких зображено червоні зірки та серп і молот. Так що мені тепер, піти на його могилу та облити пам’ ятник фарбою. А надпис на камені проблему сьогодення не вирішує

  Ответ

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *