Соратник Труханова захватил одесский пляж: активисты готовят его освобождение (фото)

21 апреля активисты сразу нескольких общественных организаций идут освобождать одесский пляж Ланжерон от незаконных конструкций.

Конструкции, по мнению активистов воздвиг соратник одесского мэра Труханова – скандально известный одесский бизнесмен, проживающий в Лондоне – Владимир Галантерник.

“Повідомляють, що на Ланжероні почали з’являтися сліди забудови у вигляді металевих конструкцій, які розкинулись ледь не на половину пляжу. Абсолютно дивним чином замовником чергової нахабної забудови є Володимир Галантерник, близький друг та бізнес-партнер мера Одеси Геннадія Труханова. Вочевидь, на фоні теплої погоди в цього кримінального дуету почалось весняне загострення і вони вирішили відібрати ще більше громадської землі в одеситів”, – отмечают в Одесской краевой организации “Правого Сектора”.

“Саме тому ми закликаємо небайдужих громадян зібратися завтра, в суботу 21 квітня, біля входу на пляж “Отрада” о 15:00 та прибрати геть металеве неподобство Галантерника. Окремо та завчасно хочеться передати вітання тітушкам, “охоронним фірмам”, правоохоронцям, що зазвичай захищають бізнес-інтереси партнера Труханова, та порадити їм залишитися завтра вдома. Ми вже неодноразово захищали громадські території міста від захоплення, захистимо їх і завтра”, – отмечают активисты. 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *