В Одессе празднование Дня победы превратилось в пророссийский “шабаш” (фото, видео)

Празднование Дня победы в Одессе превратилось в пророссийский шабаш.

Как сообщает корреспондент “Мегафона”, об этом заявляют ряд патриотических активистов и общественных деятелей.

В частности, 9 мая на Аллею славы пришли так называемые “куликовцы”, чтобы устроить “марш” так называемого “Бессмертного полка”. Данная акция, отметим, придумана кремлевскими политтехноголами для укрепления влияния и пропаганды “русского мира”.

У некоторых из одесских участников “полка” была запрещенная символика – так называемые “георгиевские ленты”. “Куликовцы” выкрикивали лозунги в поддержку террористов ДНР и страны-оккупанта – России.

Полиция практически никак не реагировала на нарушение закона.

“Усі ці фото/відео із божевільними шанувальниками ідей руского міра, котрі повилазили сьогодні на вулиці міст України, це, з одного боку, виглядає смішно, але:

– всі ці люди мають право голосу і впливають на політичну ситуацію в країні. Обирають Вілкулів, Труханова, Ківалова та їм подібних.
– вони готові були б прямо сьогодні проголошувати «народні республіки» та просити путіна ввести війська, якби мали для того сприятливі умови.
– у 90% випадків їх дії та висловлювання не є правопорушенням, бо наш парламент не прийня відповідні закони, щоб притягати до відповідальності за участь в проросійських заходах та антиукраїнські висловлювання/публічну підтримку агресії.
– мають увесь пакет соцзабезпечення: отримують пільги, пенсії та субсидії.
– виховують дітей та онуків, вкладаючи у їх голови антидержавну пропаганду. А це вже бомба сповільненої дії”, – отметил глава общественной организации “Небайдужі” Сергей Стерненко.

“За чотири роки не зроблено практично нічого для протидії проявам т. з. «побутового сепаратизму». Як ще довго наша прекрасна влада буде робити вигляд, що не помічає проблеми? Навіщо Україні влада, котра не робить нічого для забезпечення інтересів держави?”, – добавил он.

2 thoughts on “В Одессе празднование Дня победы превратилось в пророссийский “шабаш” (фото, видео)

  • 10.05.2018 в 11:52
    Permalink

    Энту гниду стервенка и холостые пули не берут.Порвать бандерложку как парфюмера или накол без сала.

    Ответ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *