“Рух” выступил за импичмент: в таком решении отразились одесские события

Политсовет “Народного Руха Украины” принял решение поддержать представление о начале процедуры импичмента действующего Президента.

Не последнюю роль в принятии такого решении партии сыграли одесские события.

Об этом сообщил глава “Народного Руха Украины”, депутат Верховной Рады Виктор Кривенко.

“Панамські офшори; Роттердам+; Рефінансування НБУ і багато інших звинувачень, які не мають відповіді. Політична Рада Народного Руху України у п’ятницю прийняла рішення підтримати подання про початок процедури імпічменту діючого Президента. Я підписав подання сьогодні. Kyshkar Pavlo зараз у Волновасі. Підпише завтра”, – отметил он.

“Коли 26 квітня 2016-го року в Одесі тітушки напали на мирний протест ми, з Павлом Кишкарем, одразу зареєстрували постанову про дострокові вибори міського голови. І хоча знайшлося лише 102 народних депутати, які підписами підтримали – сам факт привернув увагу і значно загальмував і сепаратні плани і розграбунок міста”, – добавил Кривенко.

“Питання, що сьогодні ставляться Президенту стосуються усієї країни. Якщо подання набере 226 голосів – потрібно створювати ТСК. І ми постанемо перед необхідністю голосування у залі за відповідний закон. А вже за підсумками її роботи – можуть бути наступні кроки у цій важкій процедурі”, – подытожил глава “НРУ”.

One thought on ““Рух” выступил за импичмент: в таком решении отразились одесские события

  • 22.05.2018 в 19:13
    Permalink

    Наконец-то лёд тронулся!

    Ответ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *