Одесского активиста после покушения “задним числом” выписали из больницы (видео)

Одесского активиста Сергея Стерненко сразу после операции “задним числом” выписали из больницы, не сообщив ему об этом.

Об этом свидетельствует видео, снятое Сергеем Стерненко в “Еврейской” больнице №1.

“Знаходжусь в міській «Єврейській» лікарні Одеси №1. Після непростої операції. Сьогодні зранку здивувався, чому мене не повели на перев‘язку, не колять антибіотики та знеболювальне, без котрого я буквально не можу просто заснути. Серйозно ушкоджену руку ніхто не оглядав. З обличчям-цеглиною мені черговий лікар каже, що вивявляється, мене ще вчора виписали та повідомили про це поліцію. І навіть нібито дали мені документи про виписку. Але от проблема: я про це не був повідомлений. Взагалі”, – сообщил Стерненко.

“І зараз, після з‘ясування цих дивних обставин та скарг на сильний головний біль та біль в руці, мені відмовляють у наданні медичної допомоги. Тобто мене виписують з лікарні таємно, заднім числом і відмовляють у меддопомозі коли в цьому є пряма необхідність. Подав заяву на ім‘я головного лікаря із проханням роз‘яснити, що відбувається, але черговий лікар відмовився її приймати. Просто подивіться це відео. «Довєріє» в одеській медицині”, – добавил он.

Как известно, вечером 24 мая на Стерненко возле его дома напали двое злоумышленников и стали его избивать. В ходе стычки один из нападавших погиб, второй сбежал и позже был задержан полицией. Это было уже третье покушение на Стерненко за 2 месяца. Самого Стерненко госпитализировали и сделали операцию на руке.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *