Активисту Стерненко после скандальной выписки сделают еще одну операцию (фото)

Главе общественной организации “Небайдужі” Сергею Стерненко, на жизнь которого 24 мая совершено покушение, сделают еще одну операцию.

Как сообщил сам Стерненко, после выписки “задним числом” и “выселения” его из “Еврейской” больницы активиста перевели на лечение в Киев.

“Після того, як я виклав у Фб історію про таємничу виписку мене з одеської лікарні №1 без мого відома, сталось справжнє диво. Приблизно о 22:00 вчора у палату буквально забігла група лікарів та потягнула мене на перев‘язку. Попри скарги на серйозні болі та запаморочення, мені всунули в руки виписку, датовану ранком 25-го числа і сказали забирати речі з лікарні. Я лишився лежати в фойє на лавці. Але оскільки мені з кожною хвилиною ставало гірше, мої друзі не дали мені піти додому, а викликали швидку. Вона доставила мене з Одеси в одну з лікарень міста Києва”, – рассказал активист.

“Після обстеження лікарі сказали, що у мене серйозна проблема із нервом та необхідна ще одна операція. Зараз ставлять крапельниці, багато знеболювального та антибіотики. Потрапивши сюди, відчуваєш реальну різницю між Лікарями та бандитами в халатах. Тут дійсно тобі хочуть допомогти, а не вигнати на вулицю, зневажаючи прохання про допомогу. І тільки опинившись тут, у руках справжніх професіоналів, я зрозумів, що ризикував залишитися не просто один на один з нестерпним болем, але й з майже нефункціонуючою рукою. Страшно уявити, як в тій першій одеській лікарні «лікують» інших людей”, – добавил Стерненко.

Как сообщал ранее “Мегафон”, одесского активиста Сергея Стерненко сразу после операции “задним числом” выписали из больницы, не сообщив ему об этом.

Вечером 24 мая на Стерненко возле его дома напали двое злоумышленников и стали его избивать. В ходе стычки один из нападавших погиб, второй сбежал и позже был задержан полицией. Это было уже третье покушение на Стерненко за 2 месяца. Самого Стерненко госпитализировали и сделали операцию на руке.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *