Известный одесский отель грозит пробитыми колесами и издевается над инвалидами (фото)

Вокруг одного из самых известных одесских отелей “Моцарт” разразился скандал. 

Работники отеля угрожают одесситам и гостям города, припарковавшимся на “их” парковке пробить колеса и оскорбляют в соцсетях людей с ограниченными возможностями. В частности, об угрозах пробить колеса со стороны работников отеля сообщила одесская общественница и волонтер Наталья Кручинина.

“Все що потрібно знати про готель «Моцарт» що на Ланжеронівській: якщо Ви припаркуєтесь на їх парковці, та при цьому не є гостем готелю чи ресторану, то «нє расстраивайтесь когда вернётесь и увидите гвозди в колёсах»(с). При цьому стверджується що парковка є власністю готелю, а не громади міста.👿 Як кого, а мене вже припарили ці «царьки». Дуже хочеться дізнатися чи насправді в нашому місті цим «царькам» віддаються під парковку цілі вулиці, які належать громаді міста, бо риторика одинакова що у охоронця, що у директора готелю”, – отметила Кручинина на своей странице в “Фейсбуке”.

Кроме того, работник отеля, который ведет в соцсети страницу “Моцарта” оскорбил человека с ограниченными возможностями Анатолия Руденко, написавшего нелестный отзыв на странице отеля в “Фейсбуке”.

В частности, Руденко пожаловался, что когда он приехал в “Моцарт” – в его забронированном заранее номере уже жил другой человек. Однако человек, ведущий страницу отеля в соцсетях вместо извинений оскорбил Руденко.

“Подскажите, вам не стыдно использовать фотографию инвалида при заказной атаке?”, – прокомментировал представитель отеля.

Отметим, на страничке отеля в соцести довольно много плохих отзывов. В частности, посетители жалуются на незнание персоналом украинского языка, грязь и плохие условия проживания.

“Персонал українською не говорить, хоча на звернення англійською відповідають тією мовою, якою до них звернулись, українською – навіть не намагались говорити. В інших готелях Одеси, ди ми зупинялись – намагались відповідати. Всі надписи в кращому разі англіською, жодного слова українською (добре, що ми англійською говоримо )). Кімната 416 знаходиться в 1м від ліфта – дуже шумно всередині. Обіцяної звукоізоляції немає, кожен скрип в коридорі чутно. Зранку спрацьовує якийсь дзвінок, як у школі, виспатись – не варіант. Витяжка у ванній гудить. В кімнаті ветиляції немає, дуже душно. Коли включили кондиціонер – звідти дмухнуло пилюкою, наче його взагалі ніколи ніхто не чистив. На моє зауваження на рецепції мені просто мило посміхнулись . Я витяг фільтри і сам їх вимив щоб менше дихати тою гидотою (на фото до і після промивання). В кімнаті прибирають на великій швидкості, у всіх шпаринках (вимикачі, тумбочки, кондиціонер) повно пилюки(на стійці настільної лампи можна малювати по пилюці). Килим виглядає наче йому 100 років і вологого прибирання не робили ніколи. Стіни в номері місцями обдерті. Штори-взагалі мега дизайнерські. )) Хоча номер і економ класу, але ж не до такого ступеню!!!! Басейн не працював. Єдина велика перевага – МІСЦЕ!!! Тут не посперечаєшся. На 4**** не тягне і близько, такий собі мотельчик на узбіччі”, – прокомментировал пользователь соцсети Olexa Olexa, проиллюстрировав комментарий соответствующими фотографиями. 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *