Одесские общественники продолжают отстаивать в суде военный аэродром

18 июня в Приморском суде Одессы продолжится слушание дела по иску главы Одесской городской организации “Народного Руха Украины” Михаила Кузаконя о незаконном захвате военного аэродрома Школьный.

Об этом Кузаконь сообщил на своей странице в Фейсбуке, попросив поддержки со стороны общественников и журналистов.

“Нічого важливішого, ніж обороноздатність країни під час агресії немає. Чинна одеська влада на чолі з Трухановим, пов’язана з кремлівським окупантом не тільки бізнес-зв’язками. Вона спрямовано знищує обороноздатність нашої країни у різних напрямках – зокрема, намагаються забудувати єдиний діючий в одеському регіоні аеродром “Шкільний”. Цей судовий процес якнайкраще демонструє підступність одеських очільників. З одного боку – громадяни України та представники Міністерства оборони, з іншого – труханівська влада та приватна компанія Галантерника”, – отметил он.

“Я, коли в судовому процесі це все спостерігаю, не хочу вірити своїм очам. Але це відбувається цілком наяву.
Державна система продажна та паралізована корупцією.  В данному випадку найважливішим завданням громадського суспільства є підтримка військових. Звісно, що це не так видовищно й весело, як акція на пляжі. Але я вважаю не менш важливо на наш час. Прошу підтримати всіх небайдужих громадян та журналістів. Це вкрай важливо!”, – добавил Кузаконь.

Share

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *