Церковный заговор: одесский священник ездит “на поклон” в Москву к кураторам из ФСБ (фото)

Одесский священник УПЦ Московского патриархата, имеющий орден от Януковича и давние контакты с сепаратистом Игорем Марковым регулярно ездит “на поклон” в Москву.

Об этом пишет одесский журналист Глеб Громов.

“Мразі готуються. Є в Одесі такий протоієрей московського патріархату – Володимир Терлецький. Настоятель храму святителя Спиридона Триміфунтського на Таїрова. Того храму, який побудував Ігор Марков. Раніше Терлецький катався в Грецію разом з партією “Родіна”, співав їм дифірамби на марковском каналі “АТВ”. Навесні 2014 підтримував “Куликове поле”, а потім в цьому храмі роздавали листівки із заголовком «Русь гнеться, але не ламається». До речі, ще Янукович нагородив Терлецького Орденом “За заслуги” ІІІ ступеня.  Місяць тому Терлецький катався в Москву на фестиваль «Росія – Греція: разом крізь століття». Поїздку цю “спалили” російські ЗМІ, які цитували Терлецького: “Протоієрей Володимир Терлецький, настоятель храму святителя Спиридона Триміфунтського в Одесі, подякував усім за чудову організацію фестивалю, який служить мостом між російським і грецьким народами, у яких один корінь – православна віра”, – пишет Громов.

“Здавалося б, зашквар зашкваром: український священик їздить до Москви і розповідає про братні православні народи. Але не це найцікавіше. Організатор фестивалю – Імператорськоє православноє палестинськоє общєство (ІППО). Вже багато років голова ІППО – російський діяч Сергій Степашин. Хто не знає, то Степашин за свою кар’єру в Росії встиг попрацювати директором Федеральної служби контррозвідки, директором ФСБ, міністром юстиції, міністром МВС і головою рахункової палати РФ. Тобто, український священик московського патріархату з Одеси їде в Росію, розповідає про братні православні народи, а потім зустрічається з екс-головою ФСБ та Служби контррозвідки РФ. А далі як ні в чому не бувало повертається до Одеси”, – отметил журналист.

“Але справа в тому, що таких Терлецьких в Одесі назбирається цілий батальйон. І всі вони знають свою справу. Коли отримаємо Томос – буде весело. Мразі готуються і ми повинні про це пам’ятати. Бонус: фото Терлецького з ще одним шанувальником Греції і рашки – Генкою Трухановим”, – подітожил Громов.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *