Люди в масках “штормят” одесский радиорынок (фото)

Силовики в масках “штормят” одесский радиорынок.

Как сообщил советник главы ГУ НП в Одесской области, там ищут нелегальных мигрантов, занимающихся перепродажей краденной техники.

“Отримую чимало скарг вже зранку що це мовляв за “ментовський безпредел” у місті. Друзі, у нас як ви знаєте, про це попереджали, відбувається профілактичне відпрацювання міста та області. В даному випадку мова про радіоринок, навколо якого, як кожному одеситу відомо, крутяться якісь темні особистості з характерним акцентом явно прибулі з інших країн. Не всі з них нажаль законослухняні, а дехто займається відверто сумнівними речами скупки чи продажу краденої техніки, смартфонів, відеорегістраторів і так далі”, – отметил он.

“Тому зараз там працюють спільно підрозділи Поліції Одеської області разом з Державною Міграційною Службою України, перевіряють законність перебування, законність діяльності яка там ведеться цими “трудовими імігрантами”. Взагалі, відбуваються масштабні профілактичні заходи, перевірка автотранспорту, адресна перевірка та інші”, – добавил Форостяк.

Share

Люди в масках “штормят” одесский радиорынок (фото): 1 комментарий

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *