Одесские люстраторы сорвали выступление почетного “ватника” в библиотеке (фото)

Одесские общественники сорвали выступление близкого к Труханову пророссийского краеведа и публициста Олега Губаря в библиотеке Грушевского.

Об этом сообщили в ГО “Люстрація Одеса”.

“22 листопада в Одеській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. М. Грушевського був анонсований захід – творча зустріч “Я вам расскажу за всю Одєссу” з Олегом Йосифовичем Губарєм. Розповідати “за Одессу” слухачам,в тому числі і школярам, мав неприхований поціновувач “руського міра”, активний прихильник “антимайдану” та колаборантів на Куліковому Полі у 2014-му році, постійний критик державотворчих чинників України – тов. Губарь. Ще більш цікаві і змістовні розповіді “за Одєссу” згаданий громадянин надавав в інтерв’ю на телеканалах , підконтрольних терористам так званих ДНР та тимчасово окупованого Криму. Наприклад, Губар О.Й. повідомляє громадянам України на тимчасово окупованих територіях, що у Одесі існують концтабори і тренувальні табори нацистів (2017 рік). Відео даного виступу і подібних є в загальному доступі”, – отметили люстраторы.

“Яка мета запрошення даної особи в національну бібліотеку і залучення до цього дійства неповнолітніх дітей залишилось незрозумілим. ГО “Люстрація” надіслала звернення у відповідні державні органи з вимогою скасувати цей захід. У відповідь на наші дії, та після роз’яснювальної бесіди з директором, керівництво бібліотеки ім. М. Грушевського сьогодні повідомило, що захід СКАСОВАНО!!! Наголошуємо, антиукраїнські заходи в нашому місті не пройдуть!”, – добавили они.

Отметим, действительно, Олег Губарь известен своими антиукраинскими и пророссийскими высказываниями, выпадами против декоммунизации и переименования одесских улица также регулярными выступлениями на ютубк-каналах и телеканалах, подконтрольным боевакам ДНР и ЛНР.

Олег Губарь на отдыхе в “Винном погребке” на ул. Канатной.
Share

Одесские люстраторы сорвали выступление почетного “ватника” в библиотеке (фото): 1 комментарий

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *