Сегодня на мэра Одессы покажут компромат по телевизору

Сегодня в эфире одного из Всеукраинских телеканалов покажут детальный разбор компромата на мэра Одессы Геннадия Труханова в рамках расследования дела “Краяна”.

Об этом в Фейсбуке сообщила глава Совета Люстрационного комитета Саша Дрик:

“Міський голова, який під гаслами економії і європейських стандартів спустошував міський бюджет, брехав депутатам і місяцями переховувався від слідства по відпустках і відрядженнях, але все одно опинився на лаві підсудних. Як детективи НАБУ розслідували і доведи до суду справу одіозного мера Одеси Геннадія Труханова”, – сообщила активистка.

Міський голова, який під гаслами економії і європейських стандартів спустошував міський бюджет, брехав депутатам і місяцями переховувався від слідства по відпустках і відрядженнях, але все одно опинився на лаві підсудних. Як детективи НАБУ розслідували і доведи до суду справу одіозного мера Одеси Геннадія Труханова. Дивиться сьогодні о 22:30 на 24 Канал — «справа заводу Краян» (справа Труханова) у програмі #СправаДетектива з детективом НАБУ Сергієм, який безпосередньо брав участь в її розслідуванні

Publiée par Sasha Drik sur Dimanche 25 novembre 2018

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *