Очередная драка в Одессе: задержали охранников незаконной стройки (видео)

Очередное побоище произошло 29 ноября на Гагаринском плато между охранниками незаконной стройки Галантерника и активистами, пытающимися блогировать данную стройку.

Об этом сообщил общественник Демьян Ганул.

“Тітуханів затримала поліція разом з активістами. Тут і Петька Понтелеев (Peter Balanchuk) і всі інші”, – отметил он.

В то же время, по словам общественника Сергея Стерненко, среди задержанных титушек много тех, кто принимал участие в захвате Школьного аэродрома и тех, кто работает на Труханова.

“Це — Пєтя Понтєлєєв. Працює в інтересах Труханова. ‪Тепер Пєтя — правильна тітушка зі зміненим дизайном обличчя. ‬ ‪В Одесі сьогодні хлопці з Національний Корпус наваляли виродкам, котрі підзаробляють нападами на людей та рейдерством. Це був черговий протест проти незаконного будівництва в Аркадії. Петя там теж керував найманцями, що скоїли напад на протестувальників. Пєтя також каже, що він УБД, чим тільки дискредитує нормальних хлопців. ‬‬
‪А ще рік тому Пєтя був керівником групи тітуханів, що в інтересах Труханова-Галантерніка нападали в супроводі мусорів на військовий аеродром. Тітушко, знай: найкраща доля, що чекає на тебе — мати такий вигляд, як у Пєті. Найгірша — стати добривом. І мусора не допоможуть”, – прокомментировал общественник Стерненко.

 

Share

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *