В Одессе трухановские титушки напали на известного политика (видео)

В Одессе титушки напали на политика Анатолия Гриценко и сопровождающих его людей. Видео драки попало в соцсети, передает корреспондент “Мегафона”.

“Завинив я перед нашими партійцями, вперто не погоджуючись на професійну охорону до початку офіційної кампанії. Вважав неетичним відпарканюватися від свого народу. Але треба визнати: серед мільйонів чесних людей є й тварини. Жорстокі, бездушні, треновані, дресовані. Попередні провокації – однотипні в усіх регіонах – виконавці відбували мляво, заради звіту в Центр. А тут, в Одесі, жирний заступ за межі закону й людяності. Це і є твоя мобілізація, Петре Олексійовичу? Не втомився чужим прутнем кропиву косити? Троє наших партійців постраждали найбільше, струсок мозку, розсічені обличчя – це Анатолій Завада і батько й син Полякови, Тимур Іванович і Тимур Тимурович. Зараз їм допомагають лікарі. Тримайтеся, хлопці! Ми з Вами і йдемо на вибори, аби знести цей безбашенний кримінал і забезпечити людям спокій. А поки поліція порушила кримінальне провадження за статтею 296 (хуліганство). Організатора і більшість виконавців нападу вже встановлено. Замовника шукати не треба. Він відомий. Недовго вже залишилося, скоро настане час відповідати перед судом не лише виконавцям!”. – прокомментировал событие на своей странице в “Фейсбуке” Анатолий Гриценко.

Тем временем местные общественники уверены, что к нападению причастны титушки так называемого “Автомайдана” Резвушкина – по сути титушки, которых используют для выгодных мэру темных делишек.

“Є оперативна інформація, що напад на Анатолій Гриценко сьогодні здійснили тітушки одеського псевдоавтомайдану. Громадським розслідуванням встановлені особи декількох злочинців , які є на фото і відео. Ці люди постійно з’являються на заходах псевдоавтомайдану, є на десятках спільних фото і відео псевдоавтомайдану. Одеський тітушечний псевдоавтомайдан – це огранізація, тотально підконтрольна деяким керівникам Одеського ГУНП, з особистими родинними зв’язками у вищому керівництві держави з Порошенківського близько кругу”, – прокомментировал ощественник Павел Порамарчук

Share

В Одессе трухановские титушки напали на известного политика (видео): 1 комментарий

  • 29.11.2018 в 5:10 ДП
    Permalink

    Опять из Одессы дерьмом потянуло. Позорище.
    По активности расследования полицией этого инцидента можно будет небезосновательно предположить, кто является бенефициаром этого нападения.

    Ответ

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *