В Одессе трухановские титушки напали на известного политика (видео)

В Одессе титушки напали на политика Анатолия Гриценко и сопровождающих его людей. Видео драки попало в соцсети, передает корреспондент “Мегафона”.

“Завинив я перед нашими партійцями, вперто не погоджуючись на професійну охорону до початку офіційної кампанії. Вважав неетичним відпарканюватися від свого народу. Але треба визнати: серед мільйонів чесних людей є й тварини. Жорстокі, бездушні, треновані, дресовані. Попередні провокації – однотипні в усіх регіонах – виконавці відбували мляво, заради звіту в Центр. А тут, в Одесі, жирний заступ за межі закону й людяності. Це і є твоя мобілізація, Петре Олексійовичу? Не втомився чужим прутнем кропиву косити? Троє наших партійців постраждали найбільше, струсок мозку, розсічені обличчя – це Анатолій Завада і батько й син Полякови, Тимур Іванович і Тимур Тимурович. Зараз їм допомагають лікарі. Тримайтеся, хлопці! Ми з Вами і йдемо на вибори, аби знести цей безбашенний кримінал і забезпечити людям спокій. А поки поліція порушила кримінальне провадження за статтею 296 (хуліганство). Організатора і більшість виконавців нападу вже встановлено. Замовника шукати не треба. Він відомий. Недовго вже залишилося, скоро настане час відповідати перед судом не лише виконавцям!”. – прокомментировал событие на своей странице в “Фейсбуке” Анатолий Гриценко.

Тем временем местные общественники уверены, что к нападению причастны титушки так называемого “Автомайдана” Резвушкина – по сути титушки, которых используют для выгодных мэру темных делишек.

“Є оперативна інформація, що напад на Анатолій Гриценко сьогодні здійснили тітушки одеського псевдоавтомайдану. Громадським розслідуванням встановлені особи декількох злочинців , які є на фото і відео. Ці люди постійно з’являються на заходах псевдоавтомайдану, є на десятках спільних фото і відео псевдоавтомайдану. Одеський тітушечний псевдоавтомайдан – це огранізація, тотально підконтрольна деяким керівникам Одеського ГУНП, з особистими родинними зв’язками у вищому керівництві держави з Порошенківського близько кругу”, – прокомментировал ощественник Павел Порамарчук

One thought on “В Одессе трухановские титушки напали на известного политика (видео)

  • 29.11.2018 в 05:10
    Permalink

    Опять из Одессы дерьмом потянуло. Позорище.
    По активности расследования полицией этого инцидента можно будет небезосновательно предположить, кто является бенефициаром этого нападения.

    Ответ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *