Одесский политик: “Правоохранительная система в городе парализована коррупцией”

Правоохранительная система в Одессе полностью парализована коррупцией и не способна выполнять свои функции.

Об этом сообщил глава Одесской организации “Народного Руха Украины” Михаил Кузаконь, комментируя ход расследования покушение на себя и журналиста Григория Козьму.

По его словам, ныне расследование покушения передано в СБУ.

“Минуло чотири місяці. Справа щодо спроби вбивства мене й Григорий Козьма передана до слідчого управління СБУ в Київ. Нарешті щось почало рухатися. Ми вимагали цього від початку, тим більш, що злочин кваліфіковано по статті підслідності СБУ. Прокуратура Одещини, як процесуальний керівник по справі, не бажала випускати контроль за ходом слідства. Чому так – з часом стане відомо. Я в цьому впевнений”, – отметил политик.

Он рассказал, что автомобиль, который таранили киллеры грузовиком до сих пор не вернули владельцу.

“Як речовий доказ вона перебуває на штрафмайданчику й остаточно перетворюється на купу металобрухту. Як це сприймати? Як саботаж слідства, чи повну імпотенцію системи? Мабуть все разом в купі з совковим ідіотизмом. З урахуванням передачі справи до Києва, тепер автівку нам повернуть тільки через рішення столичного суду. Але це таке, важливе лише в площині матеріального”, – сообщил Кузаконь.

“Що до самого ходу розслідування, можу однозначно заявити, що нам відомо на порядок більше, ніж викладено в офіційних матеріалах слідства, з якими нас на вимогу ознайомили. Ми вимушені проводити своє паралельне розслідування. Ми вимушені самі знімати матеріали з камер спостереження й вивчати зміст. Матеріали відеоспостереження, які вилучені слідством, нам, попри обіцянки, до цих пір не надали. Троє затриманих перебувають під вартою, але виконавців було більше. І нам це відомо. Що до посередників та замовників – офіційно інформація нульова. Можу констатувати, що правоохоронна система в Одесі повністю паралізована системною корупцією, та не зацікавлена в розслідуванні злочинів такого характеру. Що до російського сліду й подібних версій, які до вподоби можновладцям, повторюю ще раз — у нас в Одесі влада й кримінально — олігархічний клан, який контролює всі гілки влади – і є саме цей російській слід. Всі громадсько—політичні діячі, на яких були скоєні замахи, пов’язані між собою в боротьбі з корупцією та злочинним кланом, що узурпував владу. Відповідний й замовник”, – добаил он.

“Що до подальшого перебігу подій з цією справою прогнозувати важко. З понеділка з нас знімають офіційну охорону. Бо все! Відтепер, на думку одеських правоохоронців, це відповідальність Києва. Це нам всім знову, як би натякає на відокремленість та феодальні настрої влади в Одесі. Можу сказати лише одне, загроза нашому життю нікуди не зникла. Більш того, ми входимо в зону передвиборчої турбулентності. Одеса залишається під серйозною загрозою, як з точки зору терору громадського суспільства, так і з точки зору територіальних викликів. Але ми вистоїмо й обов’язково переможемо! Винні в грабунку й терорі будуть покарані. Бо це наша Країна й іншого шляху в нас немає!”, – подытожил Михаил Кузаконь.

Как известно, утром 2 августа на поселке Червоный хутор совершено покушение на главу Одесской организации “Народного Руха Украины” Михаила Кузаконя и редактора журнала “Громадське Слідство” Григория Козьму.

В автомобиль Григоря Козьмы “Тойота Авалон” на большой скорости врезался грузовик. Козьма успел выскочить из “Тойоты” и совершил несколько выстрелов в водителя “ЗИЛа” из травматического пистолета, однако тот скрылся на мопеде вместе с другим участником нападения.

Всего, по словам Григория Козьмы, в покушении участвовало 3 человека – водитель грузовика, мопедист и “скаут” с телефоном разведывающий обстановку перед атакой. Позже в прокуратуре Одесской области отчитались о задержании нескольких человек – исполнителей. Однако о задержании заказчиков речь не идет.

Share

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *