Одесского мэра Труханова сравнили с мафиози: они тоже раздавали подарки бедным (фото)

Одесского мэра Труханова сравнили с американскими мафиози, которые раздавали индейки и прочие подарки бедному населению криминальных районов Америки.

По словам главы Одесской организации Народного Руха Украины Михаила Кузаконя, недавнее унижение детей на Думской площади похоже и на русские “блины на лопате” и на “благотворительные акции” американских гангтеров одновременно.

“Труханов роздавав дітям та їх батьками подарунки прямо з меріі. Ми з вами в черговий раз стали свідками абсолютно цинічного ріал шоу барскості влади в Одесі. Справа не в тому що саму брудну потиличну технологію використовують залюбки в Росії, теж за участі дітей. Моралі там не було ніколи, й не буде. Справа в свідомості. Свідомість влади застрягла між імперсько-феодальною та гангстерскою. Саме в свій час в США, мафіозі мали за обо вязок роздавати на Миколая індичок та подарунки населенню районів які вони опанували. Звісно що круглий рік вони грабували, обманювали й тримали в страхах населения тих самих зубожілих районів”, – отметил он.

“Влада вважає це своєрідним політичним піаром, сумісно навіть якоюсь індульгенцією за грабіж та злочини. Можливо це такий складний шлях труханівськоі “еволюції”. Допускаю, що вони абсолютно щиро вважають що роблять добру справу. Бо так вони влаштовані, між феодальщиною та організованою злочинністю, рівно посередині. Впевнений що для будь якоі цивілізованоі людини це має виглядати відверто гнітюче.  Хочу звернутись в тому числі до людей, які вимушені по суті в давці виборювати подарунки для дітей. Подарунки від крадіїв. Саме цікаве що мало хто з тих людей розуміє, що це робиться за їхній же рахунок.Тільки мій друже спів-громадянин зрозумій – це одна мільйонна вкраденого в тебе. На жаль маємо таку дійсність й таку якість влади. Наше завдання принципово це змінити”, – добавил Кузаконь.

Напомним, на днях мэр Одессы Геннадий Труханов унизил детей Одессы, заставив их толкаться на Думской площади ради бесплатных подарков.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *