Мелочная месть миллиардера: Галантерник снес магазин одесского политика (фото)

Администрация рынка “Успех”, подконтрольная скандально известному неофициальному “хозяину” Одессы Владимиру Галантернику снесла магазин, принадлежащий  главе Одесской организации “Народного Руха Украины” Михаилу Кузаконю.

Это произошло в ночь на 5 января. Магазин снесли вместе с товаром и сейфом, в котором находились документы и денежные средства. На его месте в качестве издевательства поставили новогоднюю “йолку”, передает корреспондент “Мегафона”.

“Колись я займався бізнесом, різні напрямки, системно й можна сказати що досить вдало. Двадцять років тому за власні кошти на ринку «Успіх» побудував магазин, він ніколи не був для мене значущим з точки зору бізнесу. Головне люди які там працювали, друзі дитинства та юності, це іх робота та їхнє життя. Це компаньйони моєї одеської свідомості. Багато років запеклої боротьби проти кримінально олігархічного клану, захопившого місто Одесу увінчалися отаким визнанням. Якщо відкинути погрози та реальну спробу вбивства мене особисто вантажівкою. Один єдиний магазин посеред великого ринку за одну ніч знесли. Разом з товаром, робочім сейфом, комп’ютерами та обладнанням. Нарешті попрацювали насправді, ще й в нічну зміну. Прибрались, поставили ялинку, креативно привітали з святами. Перемога!”, – прокомментировал Михаил Кузаконь.

“Звісно це не тягне на привітання одеситів та концерт Вінника на Думський площі від банди. Але зате особисте. Оцінюю це як звичайну крадіжку, та звертаюсь публічно до паралізованої правоохоронної системи(не стосується навіть особистостей, справа в системі). Просто зафіксуйте цей факт крадіжки, я не очікую від вас нічого екстраординарного, воно й не потрібно. Крадіжка абсолютно мікроскопічна в порівнянні з постійним грабіжом мільйонного міста, злочинами проти громадського суспільства які вчиняє банда Галантерника –Труханова. Не бачу змісту робити на цьому якусь особисту подію, бо подібні речі відбуваються в нашій реальності кожен день з звичайними громадянами на постійній основі, й не викликають в суспільстві ніякоі відповідної реакції. Бачу себе в цій ситуації саме в ролі звичайного громадянина. Просто ще один маленький злочин цієї банди. Вони нахабніють с кожним днем від безкарності, от в чому справа. Пересічний громадянин в більшості молиться під подушкою щоб цей грабіж не торкнувся його особисто. Але всі процеси еволюції та спротиву суспільства хвиле образні , й як з Януковичем більше не вийде. Всі будуть відповідати. Ми живемо в двадцять першому сторіччі, всі злочини фіксуються й документуються громадсько – політичним спротивом, незалежно від реакцій корумпованої правоохоронної та судової системи”, – добавил он.

“Насправді для мене нічого не змінилося. Це ніяк не вплине на моє ставлення до цієї банди, на нашу системну роботу за іншу якість влади та життя. Для банди. Які ж Ви вразливі, недолугі й дрібні. Кримінальні Шарікови на обслуговуванні Швондерів”, – подытожил Кузаконь.

Отметим, Кузаконь и группа предпринимателей рынка не один год судится с администрацией “Успеха”, подконтрольной Галантернику. Одно из судебных дел даже увенчалось победой предпринимателей. Напомним, 1 июня судья Андрей Бойчук удовлетворил иск членов территориальной громады – предпринимателей рынка “Успех” к Одесскому горсовету и ООО “Район” Успешный” (3-е лицо на стороне горсовета) и отменил решение горсовета от 15 марта 2017.

Данным решением горсовет предоставил ​​разрешение на разработку проектов землеустройства под рынком близкой к Труханову-Галантернику структуре ООО “Район” Успешный”. 

Администрация рынка постоянно оказывает давление на предпринимателей, подавших коллективный иск в защиту своих прав. Несогласных пытаются выдавить с рынка. Их просто выживают, как произошло с предпринимателем Сергеем Тимошенко . Аналогично выдавили с рынка предпринимателя Сергея Бельдиева.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *