В Одессе задержали друга Труханова (фото)

Работники СБУ задержали в Одессе соратника Труханова – молодежного активиста Владимира Савранского.

“Доволі часто Труханов розповідав про те, що в місті діють проплачені активісти. І виявилось, що Геннадій Леонідович дійсно щось знав, а ми не вірили. Вчора СБУ за вимагання грошей затримало Володимира Савранського (другий зліва), активіста, який доволі часто був помічений на “промерських” акціях, активно підтримує діючу міську владу, є наближеним до депутата від “довєряй дєлам” – Куценко-Єсіновіч та, за неперевіреною інформацією, є її помічником”, – прокомментировал активист партии ВО “Свобода” Александр Винницкий.

Интересно, что на днях вышеупомянутый активист участвовал в акции протеста под стенами ГУ НП в Одесской области, вместе с подругой Труханова – депутатом горсовета от партии “Доверяй Делам”, “собачницей” Ириной Есенович. Тогда собачники требовали “найти и покарать” активистов, разрушивших забор стройки на 411-й батарее.

“Тільки ось недавно вимагав “знайти та покарати”, а сьогодні сам затриманий з обгрунтованими звинуваченнями у здирництві та рекеті. Як вже повідомлялось, вчора пізно ввечері  СБУ спільно з Поліція Одеської області затримали на гарячому “активіста”, який звинувачується у злочині передбаченому ч. 2 ст 189 КК України та системно вимагав у приватного підприємця грошові кошти”, – прокомментировал советник главы ГУ НП в Одесской области Руслан Форостяк.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *