Одесскую общественницу преследуют люди в шляпах

На протяжении месяца одесскую общественницу Катерину Маденс, известную своей антитрухановской позицией, преследуют неизвестные люди. 

Они действуют демонстративно, пытаясь запугать.

Об этом Катерина Маденс сообщила на своей странице в Фейсбуке.

“Зазвичай я не жаліюся на погрози чи щось подібне, але тут вже я не можу мовчати. Перебор. Вже близько місяця, кожен ранок і вечір біля моєї парадної мене зустрічають чоловіки в капелюхах, які спостерігають за тим коли і куди я виходжу і о котрій приходжу. Це відбувається абсолютно кожен день. Вранці і ввечері. Абсолютно кожен день. Одного дня, вранці, мене взагалі чекав чоловік в балаклаві. Довелось почекати поки хтось з сусідів не вийде на роботу бо мого чоловіка не було вдома. З того дня я перестала виходити з будинку без його супроводу”, – рассказала она.

“На днях ми поверталися додому пізніше звичного і коли вийшли з таксі то нас все одно чекали прямо біля входу в будинок. Ми вирішили не заходити одразу і пішли в інший бік зі свого провулку. Зайшли в магазин за їжею. Чоловік, який стояв біля парадної, пішов за нами і чекав коли ми повернемось з магазину… Я б не звернула уваги, якби це не було кожен день і прямо біля входу в мою парадну”, – добавила общественница.

По ее словам, все началось после ее постов о так “Догтауне” и собачнице-депутатше от “Доверяй Делам” Ирине Есенович.

“В день, коли я написала ті 2 пости на мене наїхав якийсь “помічник депутата” в якого серед фоток є селфі з логотипом моєї “улюбленої” партії Довіряй Ділам. Тоді я не звернула особливої уваги на його погрози, але коли стало лячно виходити з дому без супроводу – почала з’ясовувати хто той чоловік, що писав мені. Я розумію, що це може бути спробою тиску і залякуванням. Поки що не сталося нічого страшного, окрім дискомфорту. Я намагаюся заспокоювати себе кожен день, але. Гадаю, доведеться писати заяву в разі якщо це продовжатиметься”, – подытожила Катерина Маденс.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *