Одесские общественники добились увольнения “ватного” профессора

Одесские активисты ГО “Всеукраінська Люстрація” добились увольнения из Института Военно-Морских Сил Украины скандального “ватного” профессора Поспелова.

Об этом они сообщили в соцсетях.

“Декілька місяців в Одесі тривала епопея в зв’язку з призначенням скандально відомого громадянина Поспєлова А.С. викладачем Одеського Інституту Військово-Морських Сил України. Справа в тому, що в Одесі дана особа відома своєю крайньою небайдужістю до “руського міра”. Внаслідок такого призначення суспільство вибухнуло логічною гострою реакцією. В результаті народний депутат Украіни Олег Осуховський та Одеський обласний осередок ГО “Всеукраінська Люстрація” звернулися щодо цього до очільників відповідних силових відомств України”. – сообщают они.

“Внаслідок командуванням ВМС України ЗСУ було призначено службову перевірку:

“…..Комісія дійшла висновку, що ідеологічна концепція Поспєлова А.С. в поєднанні з його оплачуваною пропогандистською роботою на користь краіни-агресора є неприйнятним для науково-педагогічного працівника військового навчального закладу України. Начальнику Інституту ВМСУ НУ “ОМА”” необхідно прийняти правове рішення беручи до уваги висновки комісіі щодо розірвання трудового договору з Поспєловтм А.С. з ініціативи власника підприємства. Матеріали перевірки направлено до 7 управління ГУ військовоі контррозвідки СБУ для прийняття правових рішень”, – добаили они.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *