Предвыборный фейк: одесского ветерана АТО “приписали” к Вилкулу (фото)

Имя ветерана АТО из Одессы Александра Голопотелюка незаконно использовали в предвыборном фейке в пользу кандидата в Президенты Александра Вилкула.

Об этом сообщил писатель, руководитель Исторического клуба “Холодный Яр” Роман Коваль.

“Вілкул – брехло! Друзі, 13 березня 2019 р. о 15.05, до моєї хати в Києві у двері постукала агітаторка Олександра Вілкула. Дала інформаційний бюлетень Опоблоку, хотіла ще один дати, але я не взяв. Запитала моє ім’я, я не сказав. Розкрив газету, і на третій сторінці побачив обличчя свого товариша Олександра Голопотелюка – “Скіфа” з Одеси, ветерана 28-ї ОМБр, інваліда війни, учасника щорічних квітневих вшанувань героїв Холодного Яру. Поруч – його ніби інтерв’ю. “Скіф” ніби каже, що йому імпонують ідеї Олександра Вілкула, що Вілкул – “чи не єдиний кандидат, який має план дій, як закінчити війну на Донбасі”. Звичайно, газета, точніше “информационный бюллетень Киева «Оппозиционный блок. Партия мира и развития»”, видана мовою путіна”, – рассказал он.

“Уже за п’ять хвилин я телефоном розмовляв зі “Скіфом”. Його реакція: “Це підла брехня! Я не давав такого інтерв’ю! Мої погляди цілком протилежні”. “Скіф” готовий дати інтерв’ю журналістам, щоб вивести на чисту воду афериста Вілкула і його команду. Ось телефон “Скіфа” – 097-39-18-242. Прошу телефонувати лише журналістів, які хочуть висвітлити цю тему”, – добавил писатель.

Сам Александр Голопотелюк также возмутился использованием его имени в предвыброных фейках.

“Вілкул – брехливе падло. За це я його спитаю… Зараз ми їх юридично прижмемо. А потім – коли Вілкул буде в Одесі, пояснемо йому “по чьому руберойд, – отметил он.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *