Начальник полиции Одесчины не может прочитать украинский текст и матерится (видео)

Глава ГУ НП Украины Одесской области Дмитрий Головин не может прочитать из суфлера простой текст на украинском языке и матерится.

Как сообщает корреспондент “Мегафона”, в сеть слили “черновик” записи начитки текста Головиным на камеру. Видео обнародовал общественник Сергей Стерненко.

Судя по записи, начальник всея полиции Одесской области абсолютно не владеет государственным языком. К примеру, он не может выговорить слово “дівчина”, “мисивці”, “ніч”, “підняті” та т.д. То-есть, Головин совсем не дружит с буквой і.

“Це начальник поліції Одеської області Дмитро Головін. І він має проблему — в нього вселився Азаров.
Давайте підтримаємо генерала репостами і побажаємо навчитись бути справжнім мисливцем за злочинністю! Дякую небайдужим правоохоронцям за відео. На жаль, ось ця людина сьогодні відповідає за безпеку в стратегічно надважливому регіоні. І охороняє закон Головін приблизно так само, як розмовляє українською. За його бездіяльності руйнують місто та замовляють напади на активістів. Завдяки, у тому числі, йому Одеса стала дійсно бандитською, окремою республікою”, – прокомментировал Стерненко.

“Генерал поліції 3 рангу Дмитро Головін намагається читати текст українською, але у нього виходить приблизно так само, як вдавалось свого часу у Добкіна за суфлерства Кернеса”, – добавил он.

Впрочем, смотрите сами:

2 thoughts on “Начальник полиции Одесчины не может прочитать украинский текст и матерится (видео)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *