Одесский политик “затролил” Порошенко и Зеленского (видео)

Одесский политик Михаил Кузаконь снял и выложил в соцсети видеоролик в стиле видео кандидата в президенты Владимира Зеленского с НСК “Олимпийский”.

Правда, ролик Кузаконя был снят на “убитом” одесском стадионе Минобороны, передает корреспондент “Мегафона”.

В своем видео глава Одесской организации “Народного Руха Украины” призвал обеих кандидатов “спуститься на землю” и озвучил к ним свои требования избирателя.

“Я – Михайло Кузаконь – громадянин європейської України…. Я — виборець! Я це не ви, а ви це не я. Ви кличете нас всіх на свої дебати – я приймаю виклик та звертаюсь до обох кандидатів. Ось мої умови: ви влаштували брудне шоу, тож спускайтесь на нашу українську землю, обидва”, – отметил Кузаконь.

“Це не НСК “Олімпійський”, це декомунізований по всіх правилах стадіон Міністерства Оборони в Одесі, він відтворює реальний стан речей в Україні, стан життя людей, економіки, шалену корупцію, війну… Ось тут ви повинні проводити дебати за участю народу та здавати свої аналізи. Істерика команди діючого президента – це перемога Зеленського… Бо сформований новий запит суспільства, людям обридло, відповідь вже зрозуміла”, – заявил он.

“Мої Вимоги: Володимир Зеленський – після інаугурації ти повинен посадити брехунів та корупціонерів в тюрми – матеріалів достатньо…. Ви одразу отримаєте кредит довіри, єдиний достойний початок. Петро Порошенко – припиніть лякати та дурити людей, Ви – діючий президент! Не паплюжте себе та нашу Країну, несіть відповідальність за свої вчинки та брехливі обіцянки! Часу вам бракує обом, час майже вичерпано. Думай…те”, – подытожил Кузаконь.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *