Одесский политик призвал прекратить ссоры и объединяться для борьбы с коррупцией

Глава Одесской организации “Народного Руха Украины” Михаил Кузаконь призвал сторонников Зеленского и Порошенко прекратить взаимные упреки и объединиться для совместной борьбы с коррупцией.

Об этом он заявил на своей странице в “Фейсбуке”.

По его словам, “победа Зеленского – это не реванш а выбор большинства граждан”.

“Реаліі виглядають зовсім не так, як вважає влада та прихильники Порошенко, «абинебулогірше» людям не підходить. Просинайтесь, друзі. Це не реванш, як хтось вигідно собі малює, та бажає за цим сховати свою бездіяльність, або гірше співпрацю з корупцією. Це все наші громадяни, вони зробили свій вибір, й недолуга агресія вам переконати когось не допоможе. Маємо відверті ознаки демократіі в нашому суспільстві, ви ж за НАТО та Європейську інтеграцію? Так от вам. Можливо комусь неподобається як це виглядає, але маємо те що маємо. Маємо нові виклики та випробування”, – отметил он.

“Справа в тому, що абсолютну більшість не влаштовує імітація реформ, підміна понять та маніпуляції. Абсолютна більшість бажає змін. Армія, Мова й Віра це безумовно дуже важливо, але без докорінних змін в якості життя людей мало чого варте. Це потрібно усвідомити, особливо виключно «духовним» патріотам. Реаліі друзі інші. Беріть та працюйте над змінами, системна владна консерва не дає ніякої можливості ані реалізувати сучасну державу, ані перемогти у війні с зовнішнім ворогом. Це потрібно остаточно зрозуміти”, – заявил политик.

“Влада не є сакральною. Запити суспільства й виклики досить чітко сформовані, не обслуговуйте владу, а вимагайте конкретний й докорінних змін на користь добробуту Української державності. Беріть на себе відповідальність, контролюйте владу, рішуче вимагайте, контролюйте діі влади та іі обіцянки”, – подытожил Кузаконь.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *