На Куликовом поле хотят построить монумент Защитникам Одессы от русских оккупантов

В Одессе на Куликовом поле хотят построить монумент защитникам Одессы от русских оккупантов.

С соответствующим предложением к Одесскому городскому голове Геннадию Труханову обратились активисты ОО “Всеукраинская Люстрация”.

“….Нагадуємо Вам, що 02 травня 2014 року в Одесі, завдяки завзятому опору патріотичної спільноти міста, представників політичних партій, громадських організацій та рухів державницького змісту, фактично «голоруч» – тобто без зброї, було зупинено озброєних проросійських терористів та їх кураторів, а відповідно і повзучу окупацію території України – Російською Федерацією. Правоохоронні органи Одеси в той день фактично стали на бік проросійських найманців і Одеса постала віч-на-віч перед справжньою війною. Саме завдяки звичайним, пересічним одеситам, які героїчно протистояли вже відпрацьованому путінському сценарію в Криму, в Донецьку та Луганську вдалося зберегти мир для нашого міста, врятувати його від гуманітарної катастрофи, врятувати тисячі людських життів і зберегти українську державність. Епіцентром цих подій стала Грецька площа, вулиця Дерибасівська та Куликове поле. Ціна миру та збереження конституційного ладу для Одеси – двоє загиблих з боку проукраїнських активістів та сотні поранених”, – отмечают люстраторы.

“В зв”язку з цим звертаємось до Вас розглянути пропозицію Одеського обласного осередку ГО «Всеукраїнська Люстрація», за підтримки десятків інших патріотичних організацій та більшої частини одеситів, щодо будівництва монументу на честь «Захисників Одеси від російських окупантів» саме на Куликовому полі, місці де Україна здобула свою першу велику перемогу в цій новітній російсько-українській війні. Одеситів, представників патріотичних організацій та політичних партій, які рятували Одесу від війни 02 травня 2014 року, закликаємо підписатися під цим зверненням!”, – добавили они.

Share

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *