Одесский политик призвал новую власть избавиться от “смотрящих” (видео)

Глава Одесской организации “Народного Руха Украины” Михаил Кузаконь призвал новую власть избавиться от института так называемых “смотрящих”.

Об этом сон сообщил в своем видеообращении, передает корреспондент “Мегафона”.

“Нові обличчя у владі – нова якість життя! Інакше_ніяк! Я Михайло Кузаконь, громадянин України. Дві тези, які я хочу донести. 1-ша теза. Законодавча влада України. Друзі, ви себе повністю дискредитували та вичерпали. Йдіть з влади з Богом. Абсолютна більшість вас просто обслуговували виконавчу владу та тіньову державу. Я вам раджу припинити це знущання над нашою державністю і припинити імітацію діяльності. Довіра до законодавчої гілки влади майже нульова. Змініть законодавство і йдіть. Дайте дорогу новим обличчям. Підіть геть! У вас було 5 років і ви довели, що нічого не варті. У вас коротка пам’ять, бавитись з народом України я вам не раджу”, – отметил политик.

“2-га теза. Виконавча гілка влади. Ви добре знаєте, що в Україні існує інститут смотрящих. І головне завдання президента його знищити. У вас є довіра абсолютної більшості, але ця довіра має дуже короткий термін”, – добавил Кузаконь.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *