Одесский общественник: “Зеленский отдал Одессу клану Труханова” (фото)

Президент Украины Владимир Зеленский отдал Одессу клану Труханова.

Такое мнение выразил Одесский общественник, ветеран АТО Олег Симашко.

“Менше тижня тому у ЗМІ з’явилась інформація про одеських кандидатів-мажоритарників від партії «Слуга народу». Згідно заявленому «канону» ЗеКоманди, їх кандидати, зокрема ті, що йдуть на вибори до ВР по округам Одеси, дійсно є новими обличчями, що не мали стосунку до старої системи. От тільки зібравши і проаналізувавши інформацію по декому з них, з’являються підстави стверджувати, що за новими Зе-обличчями стирчить старий хитрий писок всім відомого неформального господаря Одеси Володимира Галантерника”, – заявил он.

“1. Перший кандидат по Приморському району міста Одеси (округ № 135) Олексій Леонов. ЗМІ розганяють інформацію про Леонова, як про успішного ресторатора та власника мережі ресторанів «Pizza&Grill». Згідно реєстру торгових марок власником знаку «Pizza&Grill» є Старовойтов Дмитро Олександрович, який також є співвласником ТОВ «Мегалайн проект». Цікаво, що вищезгаданий «Мегалайн» є проектувальником забудови на Гагарінському плато, де постійно відбуваються сутички та протести місцевих мешканців проти БК «Будова» (та інших забудов, які ЗМІ пов’язують з Володимиром Галантерником та Ігорем Учителем) через те, що на місці обіцяної школи та стадіону мають вирости чергові висотки. Сам Леонов має частку 7% у ТОВ «Грилион», співласником 46,5 % якої є Старовойтова Людмила Андріївна, зареєстрована за тією ж адресою, що і згаданий вище власник знаку «Pizza&Grill» Старовойтов Дмитро Олександрович.

Позитивний образ самого Олексія Леонова активно почали формувати не так давно, через засновану ним ГО «Я одессит – мне не все равно».

2. Співзасновником цієї ГО є другий кандидат по іншому одеському округу від «Слуги народу» – Артем Дмитрук (на другому фото) (133 округ, Київський район). Дмитрук – спортсмен, який бере участь у рекламі бізнесу Леонова, в розпал війни з РФ їздив до країни-агресора на змагання та навіть публічно відстоював нормальність такої позиції попри аргументи про гібридну війну в ефірі «7 каналу», аргументувавши це тим, що він і спорт «внє палітікі». Дмитрук є частим гостем Свято-Преображенського собору УПЦ Московського патріархату, чим пишається в соцмережах https://www.instagram.com/p/BibcPsLH8FX/ , https://www.instagram.com/p/BlJHqqTn-wa/, а також шанувальником російського бійця ММА Хабіба Нурмагомедова, який закликав «бути вірним Володимиру Путіну» https://www.instagram.com/p/BdXQfcIhNwq/ .

 

 

Патріотизм і навіть використання вишиванки та української мови почав проявляти в соцмережах нещодавно – на початку активної політичної кампанії, однак з 2014 по 2017 рік жодної активної діяльності не проявляв. Зазначимо, що обидва кандидати до виборів жодної активної проукраїнської позиції не висловлювали та жодним чином не висловлювалися щодо резонансних подій в Одесі, активною громадсько-політичною діяльністю не займалися”, – пишет общественник.

“3. Кандидатом по Малиновському району (округ № 134) є Колев Олег Вікторович кореспондент газети «Одеські вісті» та керівник ПП “Редакція газети “Придунайські вісті” – людина, яка багато років працює та повністю підконтрольна Анатолію та Олесандру Урбанським – які є багаторічними союзниками Геннадія Труханова та Володимира Галантерника, а Анатолій Урбанський навіть був особисто присутній на з’їзді партії “Довіряй ділам”. Усе відображене наштовхує на думку або ж про договорняк, внаслідок якого «слабкі» кандидати програють місцевим старим обличчям типу Сергія Ківалова (Довіряй ділам, Приморський район), Дмитра Танцюри (Довіряй ділам, Київський район) тощо, або ж про бажання в якості «нових облич» провести своїх зручних ставлеників. Який з цих двох варіантів виборної тактики є істинним – наразі важко сказати. От тільки неважко спрогнозувати розчарування Зе-електорату, коли за фасадом нових облич вони розгледять черговий «розводняк» старих бізнесово-політично-кримінальних ділків”, – подытожил Симашко.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *