Одесситы предложили Зеленскому своего кандидата вместо партнера террористов

Сегодня в 15:00 возле Одесской облгосадминистрацией пройдет вторая за последние два дня акция протеста против назначения на должность губернатора бизнес-партнера соратников сбежавшего в Россию террориста Игоря Маркова – Андрея Андрейченкова.

Об этом сообщила общественная активистка Светлана Подпалая.

По ее словам, бизнес-круги Одессы еще в мае предложили главе государства опереться в Одессе на депутата Одесского горсовета Ольгу Квасницкую, которая не на словах а на деле продемонстрировала свою работу по защите государственных интересов в городе.

“На фоне чиновничье-мафиозной круговой поруки в Одессе, для того чтобы выжить, необходим нравственный противовес, то есть то, чего давно уже нет в нашей власти. Но без нравственной составляющей власть превращается в диктатуру коррупции, а потом просто в диктатуру.

Ольга Квасницкая доказала всей своей работой депутата Одесского городского совета, что у нее есть нравственная сила, стойкость, последовательность и иммунитет против ОПГ”, заявила Подпалая.

Общественница также предложила текст обращения к президенту:

“ЗВЕРНЕННЯ
громадських діячів, підприємців та активних громадян Одещини щодо призначення керівника Одеської обласної державної адміністрації

Вельмишановний Володимире Олександровичу,
звертаємося до Вас як до гаранта Конституції України, яка визначає та встановлює порядок реалізації громадянами України їх прав та свобод, а також встановлює чіткі конституційні гарантії та механізми їх захисту.
Наразі, Одещина, як ніколи, потребує призначення керівника обласної державної адміністрації, не просто фахівця, управлінця, а перш за все людини, яка є моральним авторитетом та користується повагою у жителів міста та області, а також здатна вирішувати складні соціально-економічні проблеми нашого регіону, не беручи участі у корупційних і тіньових схемах регіональних бізнес-структур, та здатна реалізувати концептуальні положення Вашої програми, яку жителі нашого регіону підтримали абсолютною більшістю.
Незважаючи на чутки щодо наявних домовленостей стосовно кандидатури голови Одеської державної обласної адміністрації, громада міста Одеси та Одеської області вірить у відкритість та прозорість під час призначення посадової особи такого високого рангу, особливо зважаючи на те, що наразі Одещина потребує нових консолідуючих обличь, позитивних змін та перетворень, які здатна реалізувати Ваша команда.
Ми сподіваємося, що саме завдяки Вам прийдуть нові обличчя, які будуть здатні здійснити ці перетворення і звертаємося до Вас з проханням розглянути кандидатуру депутатки Одеської міської ради Квасніцької Ольги Олексіївни на посаду керівника Одеської обласної державної адміністрації.
Ольга Олексіївна є фаховим правником, викладачем вищої школи та депутаткою Одеської міської ради від політичної партії Об’єднання «Самопоміч». Знає Одещину та користується довірою громадян, бізнесу, творчої інтелігенції та активної частини мешканців міста та області, а також усього Південного регіону України. Свою відданість громаді Одещини Ольга Олексівна довела кропіткою працею у напрямку збереження культурної спадщини Одещини, системним реагуванням на проблеми містобудівної політики та на скандальні забудови в історичних ареалах Одеси, які знецінюють наше місто як культурну столицю Півдня України. Так, Ольга Олексіївна є активним противником незаконних забудов з якими веде системну боротьбу зіштовхуючись при цьому із постійною та активною протидією з боку представників органів місцевого самоврядування, виконавчої влади та підконтрольних їм бізнес-структур.
Незважаючи на знищення та рейдерські захоплення більшості санаторно- курортних земель Одеси, разом з громадським сектором доклала значних зусиль для взяття під охорону держави єдиного на Півдні України комплексу архітектури та історії Грецької богадільні, видатного місця колишнього санаторію «Красні зорі», призупинила відведення земельної ділянки санаторію «Молдови» та підняла питання щодо розслідування заволодіння на цій території стратегічними об’єктами оборонного призначення м. Одеси.
Не дозволила реалізувати шахрайську схему впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському транспорті та заблокувала винесення на затвердження Одеської міської ради інвестиційного договору, що протирічить договірним зобов’язанням взятим містом перед ЄБРР.
За свою депутатську каденцію Ольга Олексіївна мала цінні ініціативи пов’язанні з освітою, культурою та просвітницькою діяльністю. Неодноразова актуалізувала, що успіх Одещини залежить від креативної громади, від залучення до цього процесу кожного, хто має досвід і фах, і зуміла об’єднати таку команду однодумців. Так, були успішно реалізовані соціальні проекти «Українська книга для бібліотек міста», «Забуті герої Одеси», «Майстерня доброти», які спрямовані в першу чергу на розвиток і формування системи морально-духовних цінностей дітей та молодь.
Руйнування корупційних та тіньових систем, що побудовані на відкатах та родинних зв’язках, відстоювання прав та законних інтересів громадян в органах державної влади, місцевого самоврядування та судах є політичною та моральною місією Ольги Олексіївни як свідомої, відповідальної мешканки нашого міста, багатодітної мати та депутатки Одеської міської ради, яка має чітке уявлення щодо стратегії перетворення Одеси у європейське місто, комфортне для життя його мешканців та відпочинку гостей, залучення інвестицій вітчизняного та закордонного бізнесу.
Пане Президенте, просимо Вас не допустити чергового втручання вузького кола зацікавлених осіб, які традиційно впливають на політичний розклад в Одесі та Одеській області. Нам насправді потрібні нові та порядні люди.
Просимо Вас дослухатися до думки громади Одещини та розглянути кандидатуру Квасніцької Ольги Олексіївни на посаду голови Одеської обласної державної адміністрації.

З глибокою повагою та вдячністю,
громадські діячі, підприємці та активні громадяни Одещини”.

Одесситы предложили Зеленскому своего кандидата вместо партнера террористов: 1 комментарий

  • 30.06.2019 в 02:48
    Permalink

    Позвольте спросить, кто те одесситы, предложившие сею мадам в губеры, не сама ли ольга с подпевалами, хватит нам заезжих гастролеров. Да и насчет террориста Маркова, был суд, признал его таковым?

    Ответ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *