В суді над Трухановим розпочались сутички і штовханина (фото, відео)

В суді, де дочитують вирок меру Одесу Геннадію Труханову розпочались сутички між “Муніципальною вартою”, прихильниками та опозиційними до місцевої влади громадськими активістами.

Про це повідомляє корреспондент “МегаФону” з приміщення Малиновського райсуду Одеси.

Сутички почались, коли координатори прихильників Труханова дали команду фан-клубу  з літніх жінок та “Муніципальній варті” забарикадувати вхід до зали засідання, де дочитують вирок Труханову і сімом поплічникам у вчиненні корупційної афери у справі “Краяну”.  Це робилось, аби екс-губернатор Одеси Михайло Саакашвілі та громадсько-політичні діячі Олег Михайлик, Михайло Кузаконь, Аліна Подолянка, Катерина Маденс, які приїхали до суду, не зайшли до зали, де судять Труханова.

Вони почали скандувати: “Труханова за грати!” Між людьми зчинились голосні сутички та штурханина.

Варто додати, що ні для кого не лишається секретом: сьогодні Труханова виправдають. Оскільки суд визнав незаконно врученою підозру Труханову,  більшість важливих доказів назвав неприпустимими, а також вирішив, що злочинного умислу, змови і заволодіння майном місцевого бюджету не було. Суд перейшов до зачитування резолютивної частини вироку.  Нагадаємо, що прокурори САп вимагають ув’язнити Труханова на 12 років перебування у в’язниці.

 

За що судять Труханова?

У лютому 2018 року Труханову повідомили про підозру у скоєнні злочину, а в жовтні вручили обвинувальний акт. Одним зі звинувачень у справі є придбання за 185 мільйонів гривень із міського бюджету адмінбудівлі Одеського заводу тяжкого кранобудування «Краян».

9 листопада 2018 року Малиновський райсуд Одеси почав розглядати справу Труханова. Сам міський голова свою вину заперечує й досі не відсторонений від посади. Разом з ним на лаві підсудних перебуває ще семеро осіб, серед яких і його заступник Павло Вугельман.

За 5 місяців розгляду справи по суті зачитали 215 сторінок обвинувального акту, дослідили 67 томів письмових доказів і допитали близько 100 свідків сторони обвинувачення. В Малиновському райсуді справу розглядають рекордно швидкими темпами для української Феміди. Якби прокурори не заявили про зміну обвинувачення, то почалася б завершальна стадія судового процесу – дебати.

Завдяки космічно швидкому темпу розгляду та відсутності інтересу до встановлення об’єктивних обставин справи одеські судді намагаються врятувати Труханова від Антикорупційного суду, який запрацює 5 вересня. Але розгляд апеляції очільник САП Назар Холодницький обіцяє організувати в Антикорупційному суді.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *