Одесити привезли Зеленському докази партнерства Андрейчикова з проросійськими сепаратистами (фото, відео)

Одесити протестують під Офісом президента в Києві з вимогою не призначати Андрія Андрейчикова головою Одеської ОДА. Вони хочуть передати Зеленському прямі докази зв’язку Андрейчикова з засудженим за спробу створення «ОНР» колаборантом Черепом та очільником проросійської партії «Родіна» в Одесі Кушніром.

Про це повідомляє кореспондент “Мегафону”.

“Нещодавно президент був на Одещині, йому повідомили, що кандидатура Анрейчикова – сумнівна через його зв’язки з російськими колаборантами. Андрейчиков є в одній компанії з особою, яка засуджена за спробу створити Одеську народну республіку, а також є партнером голови російської партії “Родіна” в Одесі Кушніром.  Одеса –  це стратегічно важливий регіон, який у 2014-му зламав хребет російській агресії в місті. Але попри це у нас велика присутність росіян, окрім російського бізнесу, у нас є мер з російським громадянством, який мріє про російські танки у нашому місті.  І замість призначити людину, яка захищала нашу територіальну цілісність, нам призначають людину, яка все життя збирала металобрухт і дружить з колаборантами та російськими терористами. Якщо призначати на такі відповідальні посади людей, які у дружніх стосунках з тими, хто хоче знищити Україну, Одесу можна по суті втратити. Ми прийшли, аби сказати: “Андрейчикову – ні на посаді голови ОДА”, висловився громадський діяч і блогер Стерненко.

Громадсько-політичний діяч Олег Михайлик повідомив, що місяць тому він стояв з одиночним пікетом під АП, аби не допустити призначення Степанова. І тоді президент його почув: в АП запевнили, що Степанова не призначать.

“Степанов довів регіон до такого, де в будь-який момент готове спалахнути сепаратистське повстання, у якому мера, який вкрав 185 мільйонів гривень, виправдали. Одеса відрізняється найбільшою кількістю нападів на громадських діячі, журналістів, небайдужих громадян, які боролись з корупцією. І президент нас почув. Але потім з’явилась темна конячка, яку знають як людину, яка з Порошенком і екс-депутатом ВР Рибаковим “збирав” металобрухт” – вони “вирізали” цукрові, судноремонтні заводи й відправляли його на металургійний завод у Придністров’ї. Це проходило під кришуванням обласної прокуратури за участі Коробки та Черника.  Одеса – один з найнебезпечніших регіонів на сьогодні, маючи мера Труханова з приватною армією в 500 людей. В Одесі найменше відчувається Україна. Ми за неї боремось”, – сказав Михайлик.

Він повідомив, що одесити приїхали в Київ, аби передати Зеленському звернення від 6 демократичних опозиційних до міської влади політичних партій з вимогою призначити достойного кандидата на посаду, який був відстоювати національні інтереси і був би справжнім представником гаранта Конституції. А також, аби надати президенту України докази прямого партнерства Андрейчикова з проросійськими сепаратиствами. Консультант Зеленського забрала в протестувальників документи.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *