Саакашвілі і Садовий підтримали Ройтбурда в Одесі (фото)

Екс-губернатор Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі та нинішній мер міста Львова Андрій Садовий на акції протесту минулої суботи підтримали художника Олександра Ройтбурда, звільненого з посади керівника Одеського художнього музею. 

Про це пише “Волна” з посиланням на “24 канал”

«Ці бандерлоги захватили владу в місті і в області, вони знищують не лише Ройтбурда, вони знищили Аркадію, знищують Французький бульвар та історичні будівлі. Тут відбувається видавлювання одеситів з міста. Якщо не діяти, то Одеси через 3-5 років не буле. А Одеса — це великий світовий бренд, який має лишатись осередком культури», — підсумував Саакашвілі.

Протест проти звільнення Ройбурда підтримав також міський голова Львова Андрій Садовий. На його думку, цей мітинг мав найвищий рівень IQ , бо тут зібралась вся думаюча Одеса.
«Велика задача — бути голим нервом і будити Одесу. Дуже хочу, аби Одеса прокинулась, — і ми побачили місто, яке в Україні є номером один по потенціалу в Україні. Я переконаний, що цього святого чоловіка рухати не будуть, а ті, хто будуть, — підуть, і про них забудуть» — сказав Садовий.

Сьогодні близько півтори тисячі одеситів підписали звернення на підтримку звільненого художника. Як повідомляють оранізатори мітингу, вони планують збір підписів під зверненням до мера, депутатів та голови Одеської ОДА та створення петиції на сайті Президента України, аби повернути Ройтбурда в крісло керівника Одеського художнього музею.

Джерело: 24 канал.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *