“Кого лайкаешь?”: на Одесчине нашли учителя-сепаратиста (видео)

На Одесчине нашли школьного учителя, который считает, что Одесса – это Россия и лайкает посты о мертвом террористе “ДНР” Захарченко.

К данному учителю наведались активисты, которые заставили его написать заявление на увольнение, передает корреспондент “Мегафона”.

“В Одеській області є село Градениці, де в школі працює вчитель праці, який у забороненій соціальній мережі постив дописи антиукраїнського характеру. Починаючи з «героя» захарченка і закінчуючи тим, що Одеса то росія, у супроводі забороненої георгієвської стрічки. Сьогодні разом з Игорь Резун завітали до с. Градениці аби поспілкуватися з директором навчального закладу, та подивитися на винуватця нашої подорожі на північ області. Микола Ласниця – так звати вчителя-сепаратиста, підтвердив, що він дійсно вподобав антидержавні дописи, але чому він то робив – не розуміє. У підсумку, на місце подій прибула поліція та прийняла заяву, також відповідна заява направлена до Служба безпеки України. Вчителя звільнено зі школи, адже недопустимо щоб людина з такими поглядами працювала у сфері освіти”, – сообщил общественник Демьян Ганул.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *